Тренер "Карпат" Андрій Купцов: "Радий, що вдалося піти на зимову перерву на мажорній ноті"

22 листопада 23:38
Переглядів: 693
Андрій Купцов

Після матчу проти найближчого резерву донецького «Металурга», старший тренер молодіжки «Карпат» Андрій Купцов поділився своїми враженнями від гри з Інформаційним центром клубу.

– Виграли, вже добре. Ми налаштовувалися на непростий матч. Команда донецького «Металурга» йде в трійці лідерів, у 16-ти іграх вона зазнала лише двох поразок. Розуміли, що буде важко і налаштовували хлопців на самовіддану боротьбу, бо дуже хотіли виграти. Через те, що київський «Арсенал» знявся з чемпіонату, так вийшло, що для нас ця гра була останньою в цьому році. Зрозуміло, ми хотіли піти на зимову перерву на мажорній ноті. Радий, що нам це вдалося зробити.

– Стан газону поля суттєво впливав на сьогоднішню гру?

– Поле як для нас, так і для суперника було однаковим. Звичайно, на малюнку гри, на комбінаційних діях воно позначилося. Зрозуміло, що хотілося б грати на газоні більш високої якості, але маємо те, що маємо. Тому виходячи зі стану поля, ми просили хлопців на установці грати простіше, нічого особливо не придумувати, не мудрувати.

– Якісь спеціальні вказівки від вас гравці отримали?

– Так. Я їх попереджав, що грати в короткий і навіть у середній пас буде складно. Просив використовувати при передачах простір і вільні зони. Ну й швидкість також просив використовувати, бо комбінувати було архіскладно.

– «Карпати» сьогодні дуже багато били з дальньої дистанції. Зрештою, саме два таких удари пройшли і принесли вашій команді перемогу. Постріли з-за меж карного майданчика – це також була одна з ваших вказівок на гру?

– Звичайно. Ми переглядали матчі суперника і бачили, що вони вдало грають у захисті. «Металург» одна з тих команд, яка найменше пропустила голів. У них дуже насичена оборона і вскрити їх було б важко. Тому ми просили гравців при нагоді бити по воротах як з середньої дистанції, так і з дальньої. Як бачите, це й дало сьогодні результат.

– Сьогодні була остання гра в 2013 році. Тому наостанок зробіть коротенький підсумок осінньої частини чемпіонату.

– Ми в принципі задоволені тим результатом, який показали цієї осені. Не знаю, як пройде заключний тур, в якому ми не братимемо участі і на якому місці ми будемо зимувати, але в будь-якому разі місце в п’ятірці чи шестірці, на мій погляд, непоганий результат. Хоча для нас місце у турнірній таблиці – не головне завдання. Головне наше завдання – підготовка молодих гравців для першої команди. Є в нас перспективні хлопці. Звичайно, завжди хочеться більшого і ми повинні прагнути до цього. Зростання майстерності гравців – це процес, який залежить і від тренерів, і від самих хлопців. Адже багато що залежить від того, як ми їх навчаємо, виховуємо. Але й зі сторони футболістів повинні бути бажання, самовіддана праця і здатність засвоювати все те, чого ми їх навчаємо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: