Тренер "Карпат" Ігор Йовічевіч: "Стадіон грає чи ми?"

31 серпня 22:13
Переглядів: 565
Йовічевіч

Ігор ЙОВІЧЕВІЧ, в.о. головного тренера «Карпат»

– Важко говорити, коли знаходишся під емоціями. Звичайно, коли гра закінчується таким чином, важко себе перебудувати як людину і як спортсмена. Такий рахунок отримати на останніх хвилинах... Але треба сказати, що перший м’яч був забитий з очевидного офсайду. Його важче не побачити, ніж побачити. Але команда працювала, діяла як одне ціле. «Металург» теж грав, володів ініціативою. Ми свідомо віддали йому ініціативу, щоб мати шанси на контратаки. Нам не пощастило ними скористатися. 

– Ви говорите про офсайд, а деякі сайти пишуть, що в Татаркова була рука... 
– Ні, не рука, а саме офсайд. Інспектори погодилися, що був очевидний офсайд. 

– Ви свідомо грали від оборони?
– Сьогодні були більше шахи, ніж футбол. Хто помилиться, той програє. Напевно, для уболівальників був не надто привабливий матч, але ми були готові до цього. Зараз у нас негативний настрій. Після першого гола, команда не витримала удару, пропустила другий. 

– Футболісти після матчу говорили щось про нефарт «Арени Львів»? 
– Це дешева причина. Стадіон грає чи ми граємо? Я, як тренер, всю відповідальність беру на себе. Робитимемо висновки, щоб не повторювати своїх помилок. 

– У «Карпат» захист не ідеальний, а 1:0 дуже слизький рахунок... 
– 2:0 – найгірший результат. А 1:0 тримав гравців в тонусі. Команда дивилася на табло, кінець матчу був дуже близько, а у них було бажання закінчити поєдинок перемогою. Зашкодили брак концентрації і втома.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: