Тренер "Карпат" Ігор Йовічевіч: "Ця перемога додасть нам впевненості"

17 серпня 22:34
Переглядів: 403
Йовічевіч

Ігор ЙОВІЧЕВІЧв.о. головного тренера «Карпат»

– Насамперед, вітаю свою команду із тим, що вона виконала завдання на матч. Гравці переконалися у тому, що вони мають силу, навіть в такий непростий психологічний стан. Також нас душила ситуація в турнірній таблиці. Усе ж приємно, що матч вийшов таким якісним, він обов’язково принесе нам користь в майбутньому і додасть впевненості. Ми зрозуміли слабі сторони нашого суперника і ними скористалися. Важливо було й те, що команда показала характер від першого до останнього свистка. Ми грали в якісний футбол, попри попередні невдачі. Я не сумнівався в тому, що команда знайде в собі сили, що у нас єдиний колектив. Ми готові до більшого, але для цього треба час.

– Прокоментуйте інформацію про те, що ваша команда переїжджає в Тернопіль через стан поля на «Україні».
– Нічого про це не знаю. Справді, ми маємо таку проблему. Газону треба час, щоб він прижився. А ми будемо грати там, де нас хочуть бачити, де є атмосфера, позитивна для «Карпат». Якщо будемо грати в Тернополі, то сподіваюся, що нас підтримають місцеві жителі.

– Чим була зумовлена поява Гітченка у центрі поля?
– Ми провели аналіз гри «Волині» і зрозуміли, що нам необхідна бодай одна висока людина в центрі поля, адже Чачуа – гравець трохи іншої комплекції. Андрій допоміг команді у грі на другому поверсі й додав стабільності. Те що ми задумали – вийшло і це нас тішить.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: