Тренер "Карпат" Ігор Йовічевіч: "В цій грі однозначно втратили два очки"

22 квітня 09:55
Переглядів: 270
Йовічевіч

По завершенні матчу молодіжних команд «Карпат» і київського «Арсенала» керманич «левів» Ігор Йовічевіч поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від гри.

«Зазвичай, коли команда бере одне очко на виїзді, то це вважається непоганим досягненням. З «Арсеналом» ми також грали у гостях і матч закінчився внічию. Але я констатую, що ми в цій грі однозначно втратили два очки. А як по-іншому я можу розцінювати результат зустрічі, в якій ми провели майже показовий перший тайм, упродовж якого ми повністю володіли як територіальною, так і ігровою перевагою та створили низку гольових моментів, один з яких довели до взяття воріт господарів. Тобто в першій 45-хвилинці на полі була лише одна команда, яка повністю домінувала над опонентом. 

Другий тайм також мало чим різнився від першого. Хоча мушу визнати, що наша перевага вже не була настільки очевидною. У грі з’явилися відрізки ігрового часу, коли навіть «Арсенал» трішечки переважав нас у контролі над м’ячем. Але це спостерігалося лише упродовж хвилин десяти, максимум п’ятнадцяти і сталося це після того, як ми пропустили гол. А забили нам звісно зі стандарту, цього разу після корнера. Суперники добре знають, що наші гравці не є високого зросту і користаються своєю перевагою у антропометрії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: