Тренер "Українських отаманів": "Результатом не задоволений, але я не чарівник, не Хоттабич"

14 квітня 07:30
Переглядів: 801
українські отамани

Боксери з «Українських отаманів» зупинилися на стадії чвертьфіналу турніру WSB, програвши команді Росії

Після бою легіонер нашої команди з Білорусі Сєрґєй Корнєєв на своїй сторінці в одній із соціальних мереж написав, що «Отамани» перебувають на межі зникнення. Про правдивість слів білоруса ми розпитали головного тренера українського клубу Валентина Соболевського.  

«Розмовляв з президентом Федерації боксу України Володимиром Продивусом, який гарантував існування клубу наступного сезону, — відповів пан Соболевський. — Володимир Степанович дав завдання написати план підготовки команди до нового сезону. Торік ми виступали з «чистого аркуша», без підготовки. Боксери приїхали з чемпіонату світу і долучилися до WSB. Тепер же в нас буде змога провести два тренувальні збори. Наступного року у WSB розігруватимуть олімпійські ліцензії, тому «Отаманам» потрібно змагатися. Стосовно мене, то ще не знаю, чи надалі працюватиму з командою, зустрічатимемося з керівництвом, усе обговорюватимемо».

За нашою інформацією однією з причин невизначеності Валентина Соболевського є ситуація в Криму: наставник мешкає в Севастополі й, вочевидь, повинен спершу визначитися з місцем проживання. Також не відомо, як оцінило керівництво Федерації боксу його роботу в «Отаманах», адже команда не виконала завдання на сезон і не посіла перше місце. Сам тренер результатом також невдоволений. 

«Результатом не задоволений, але я не чарівник, не Хоттабич, — заявив головний тренер «Отаманів». — Торік у WSB було п’ять вагових категорій, зате ми мали таких зірок, як Василь Ломаченко, Олександр Усик, Олександр Гвоздик, Денис Берінчик. Цьогоріч є 10 категорій, водночас майже всі наші зірки перейшли в професіонали. Залишився тільки Берінчик. Але він приєднався вже під час сезону й перебуває далеко не в тій формі, що раніше. Змінилася команда, тому маємо такий результат. Хоча все могло бути інакше. Якби нам віддали те, що заслужили в Москві, й ми перемогли з рахунком 3:2, то могли б виступити по-іншому. А коли результат після першої зустрічі був 4:1 на користь росіян, то як не налаштовувалися на матч-відповідь, розуміли, що буде дуже складно. Дуже незадоволений Олександром Ганзулею. Так боксувати не можна, це справжня ганьба українського боксу і тренерського штабу. Те саме було в Італії, коли він програв. Йому дали ще один шанс, але він ним не скористався».                    

За неофіційною інформацією, наступного сезону «Отамани» зменшать кількість легіонерів і зроблять ставку на своїх боксерів. Це пов’язано, зокрема, з фінансовими труднощами, які почалися ще під час сезону.     

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: