Тренер збірної України: "Ломаченко відбоксував в дуже високому темпі"

24 червня 07:54
Переглядів: 251
Василь Ломаченко

Бій проти Гері Расселла і взагалі перспективи Василя Ломаченка оцінили провідні фахівці боксу з міста над Бугом.

Тренер збірної України серед чоловіків до 22 років, вінничанин Сергій Глущенко назвав перемогу Ломаченка в бою з американцем цілком заслуженою.

– Ломаченко відбоксував в дуже високому темпі, показав чудову техніку. Водночас він не дозволяв себе бити, постійно фінтив і ухилявся від ударів. З одного боку, здавалося, що Рассел викинув значно більше ударів. Але вони переважно або йшли у повітря, або у блок Василя, – сказав Сергій Глущенко.

За словами Сергія Глущенка, вочевидь, Ломаченко вже цілком зміг перелаштуватися з любительського боксу на професійний. Нагадаємо, головною відмінністю є те, що аматори боксують три раунди, а професіонали – до 12. На думку тренера збірної України серед чоловіків до 22 років, навіть у програному Салідо бою Ломаченко виглядав не гірше за суперника.

– Бій з Салідо був дуже брудним. В ньому своїх обов’язків не виконав рефері. Адже суперник українця регулярно бив нижче пояса. Суддя мав реагувати на ці порушення. Зокрема, карати мексиканця штрафними очками. Але він чомусь не помічав брудних прийомів. І навіть за такого перебігу подій на ринзі Ломаченко заслуговував на перемогу, адже він, на мою думку, наніс більше влучних ударів, – пояснив Сергій Глущенко.

Тренер з боксу вінницької ДЮСШ “Орбіта” Микола Маньковський вважає, що у Василя Ломаченко є чудові перспективи на професійному ринзі.

– Ломаченко – дуже рухливий, вибуховий, добре працює на контратаках. В нього завжди чудова функціональна готовність. Адже Василь чимало уваги приділяє загальнофізичній підготовці. Зокрема, багато бігає і плаває. Наприклад, він перепливав Білгород-Дністровський лиман (вісім кілометрів).

Водночас, за оцінкою Миколи Маньковського, у ваговій категорії Василя Ломаченка в світі є чимало боксерів високого рівня. Зокрема, з США, Мексики, Таїланду.

– Василю Ломаченко треба ще багато працювати і доказувати, щоб стати по-справжньому великим боксером-професіоналом, отримувати мільйонні гонорари. Багато в цьому плані залежатиме від того, як його буде вести тренерський штаб на чолі з батьком Анатолієм Ломаченком, – зауважив Микола Маньковський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: