Тренер збірної України: "Меркушина показала себе з кращого боку"

24 листопада 09:23
Переглядів: 154
шамрай

Тренер жіночої збірної з біатлону Григорій Шамрай поспілкувався з корреcпондентом перед відльотом до Остерсунд.

- Який настрій у команди після зборів в Тюмені?

- Після зборів приїхали на кілька днів додому, щоб зарядиться енергією, побачити близьких. Всі завдання на першому етапі сніжної підготовки виконали. Я думаю, всі їдуть зарядженими на хороший результат. Віта Семеренко пройшла обстеження, їй призначили курс лікування. Зараз вона залишилася вдома і проходить курс реабілітації. Поки вона не буде брати участь у підготовці. Пішла Оена Підгрушна, на перших етапах не буде Віти Семеренко, хочеться, щоб в команда не здала позицій і щоб молодь підтягнулася. Результат будемо планувати на наступний рік, а сьогодні хочеться, щоб Валя, Юля Джима і Наташа Бурдига, що пройшли попередній олімпійський цикл, виступали в своє задоволення, а молодь нехай дивиться на них, підтягується і загартовується.

- Ви задоволені молоддю? Як дівчата показали себе на зборах?

- І Настя Меркушина, і Юля Журавок показали себе з кращого боку. Ми задоволені і Аллою Гіленко. На перший етап Кубка Світу підключили і Надю Бєлкіну. Даємо можливість Меркушиній та Журавок.

- Якою ви бачите естафетну четвірку?

- Там будуть представлені найсильніші, не хочу сьогодні називати імен. Хто буде готовий на той момент, той і буде приймати участь.

- У минулому році жіноча збірна посіла третє місце в Кубку націй. Які плани на цей сезон?

- Залишитися в топ-п'ятірці.

-Деякі спортсмени поїхали на автобусі, з чим це пов'язано?

- Учора частина спортсменів відправилася на автобусі в латиський Вентспілс, а звідти поромом в Остерсунд. Годину прибуття до Швеції у двох груп буде однаковим. Ми не можемо весь багаж вивести літаком, тому нам потрібен додатковий транспорт. Тільки одних пар лиж у кожної спортсменки від 15 до 20. Також нам знадобиться транспорт для переміщення на місці.

- Як взагалі з фінансуванням зараз?

- Я скажу, що міністерство повністю виконує всі зобов'язання перед командою.

- Хто може претендувати на Кришталевий глобус?

- Я думаю, що цього року Кришталевий глобус будуть розігрувати дві спортсменки - Даря Домрачева і Кайса Макарайнен

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: