Тренер збірної України: "Можливо дитяча неуважність завадали нам показати кращу гру"

24 червня 21:32
Переглядів: 439
футбол дівчата

З рахунком 4:3 команда тернопільської дитячо-юнацької спортшколи з футболу обіграла дівочу збірну України до 17-ти років.

Незвична товариська гра між хлопцями та дівчатами відбулася на тернопільському міському стадіоні 22 червня.

Нагадаємо, що дівоча збірна України з футболу проводить у Тернополі підготовку до турніру розвитку УЄФА, який відбудеться у нашому місті з 27 до 29 червня. Окрім збірної України участь у Міжнародних змаганнях візьмуть команди Шотландії та Угорщини.

Отож, у рамках підготовки до цих змагань, тренери збірної України провели товариський поєдинок з вихованцями нашої спортшколи. Протистояла дівчатам команда 13-річних юнаків, яких тренують Андрій Яблонський та Богдан Бучинський.

Тернопільські футболісти доволі швидко відкрили рахунок, а згодом його подвоїли. До перерви команди обмінялися голами і перший тайм завершився з рахунком 3:1 на користь юнаків. Після 15-хвилинного відпочинку дівчата активізувалися і скоротили розрив до мінімуму. Однак, юні тернополяни зуміли довести гру до своєї перемоги – 4:3.

- Результатом гри я, звісно, незадоволений, - каже головний тренер дівочої збірної України Роман Заєв. – Можливо дитяча неуважність, або ж функціональна неготовність завадали нам показати кращу гру.

За словами наставника збірної у Тернополі команді надали всі необхідні умови для хорошої підготовки до Міжнародного турніру.

- Ми дуже вдячні всім людям, які опікуються нашою командою, - додає пан Заєв. – Велика вдяка міському голові, який всіляко сприяє нам.

Майбутній турнір наставник збірної хоче виграли, але як буде насправді – покаже гра.

- Цей турнір ми розглядаємо, як один з етапів підготовки до відбору на чемпіонат Європи серед 17-річних дівчат, - каже він. – Головним завданням є награвання складу. Хочемо перевірити свої сили на фоні команд з інших країн.

АНОНС

Розклад матчів футбольного турніру розвитку УЄФА серед дівочих команд до 17-ти років:

27 червня – Україна-Шотландія (початок – 17.30);

28 червня – Шотландія-Угорщина (початок – 9.00);

29 червня – Угорщина-Україна (початок – 9.00).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: