Троє авторів «Легенд Львова» виграли квитки на матчі Євро-2012

22 січня 15:25
Переглядів: 149
Default Image

 Призери конкурсу на кращу авторську кулю в рамках арт-проекту «Легенди Львова» отримають квитки на турнір Євро-2012, повідомляє інформаційний центр Україна-2012, посилаючись на сайт приймаючого міста Львів.

«До трійки лідерів увійшли автори куль № 40 Орест Пилип’як – 183 голоси, № 24 Ольга Жулій – 149 голосів, та № 37 Галина Дудар – 142 голоси. За перемогу в конкурсі вони здобули головний приз, який надав офіційний пантер чемпіонату Європи з футболу 2012, компанія МакДональдз – по квитку на один з матчів турніру, який відбудеться у Львові», - розповів координатор проекту Віктор Романюк.

Протягом трьох тижнів львівські художники розписували кулі та впродовж місяця львів’яни та гості міста мали можливість помилуватися ними на площі Ринок. Сорок оригінальних куль, в яких художники відтворювали якусь легенду міста: Різдвяний вечір, силуети старовинних вуличок міста, величних левів чи горнятко львівської кави – у кожного з митців було своє бачення.

Голосування за найкращу кулю відбувалось на сайті приймаючого міста Львів. Всі кулі передадуть місту та партнерам заходу для промоції Львова в Україні та закордоном. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: