Троє гравців "Шахтаря" відвідали львівський сиротинець

09 серпня 11:48
Переглядів: 533
В’ячеслав Шевчук

Троє гравців "Шахтаря" В’ячеслав Шевчук, Олександр Гладкий та Василь Кобін побували у львівському інтернаті. Футболісти відвідали родинний дім "Покрова". Там потішили дітлахів подарунками та імпровізованим майстер-класом.

Вихованці "Покрови" не приховували своєї радості. Гості спершу ніяковіли, однак за кілька хвилин вже й самі тішилися не менше за дітей. 

Професійні футболісти подарували маленьким фанатам фірмові шарфи.

"Гірники" жартують, що вже помітили серед вболівальників майбутніх конкурентів. Увагу футболістів привернув вісімнадцятирічний вихованець «Покрови» Олег, який саме відзначав день народження.

Гравець «Шахтаря» зазначив: «Хлопець дуже добре жонглює м’ячем. 80% гравців Прем’єр-ліги не вміють такі фінти виконувати».

Іменинник, який, до речі, прийшов у футболці "Металіста", зізнався: насправді його фаворит — київське "Динамо". А от до "Шахтаря" Олег раніше ставився з пересторогою: «Але зараз я побачив, які ці футболісти прості. Вони такі як ми, просто старші. Моє ставлення до «Шахтаря» зміниться на краще».

Футболісти приберегли для дітей ще й м’ячі, які допоможуть майбутнім зіркам футболу відпрацьовувати "фінти".

Гравці "Шахтаря" тепер будуть частими гостями Львова, адже через складну політичну ситуацію домашні матчі гратимуть не на рідному стадіоні, а на "Арені-Львів".

На прощання футболісти запросили нових знайомих на поєдинок "Шахтар"-"Металіст", який відбудеться у суботу, 9 серпня. Дехто із дітей ще й виводитиме донецьку команду на поле.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: