«Трускавецькі джерела» - 2012

20 листопада 20:03
Переглядів: 190
Вільна бородьба

23 - 25 листопада 2012 року, у м. Трускавці в спортивному комплексі ДЮСК «Спортовець», (вул.Данилишених, 11) відбудеться 9-й відкритий всеукраїнський  дитячо – юнацький турнір з вільної боротьби «Трускавецькі джерела» серед дівчат 1997-99 р.н., юнаків 1997-98 р.н., та 1999-2001 р.н.  

Цей турнір організований Трускавецькою міською радою (відділ з питань фізичної культури та спорту), Трускавецькою міською організацією ФСТ «Спартак» (голова Білас П.Л.), СДЮШОР «Спартаківець» (директор Склярський Я.П.), ДЮСК «Спортовець» (директор Мацькович Л.Є.) за сприянням директора санаторію «Кришталевий палац» Гумеги Мирослава Дмитровича та управління з питань фізичної культури та спорту львівської ОДА.

У змаганнях планують взяти участь спортсмени із Донецької, Київської, Житомирської, Черкаської, Полтавської, Чернівецької, Закарпатської, тернопільської, Рівненської, Івано-Франківської, Львівської областей , м. Києва та команди з Словаччини і Польщі. Загалом очікується понад 250, учасників.

Завдяки зусиллям тренера Біласа Петра Львовича, з кожним роком цей турнір стає популярнішим, про що свідчить кількість команд-учасниць змагань.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: