Триває прийом документів на участь у програмі "Дитячий тренер 2016"

13 травня 22:30
Переглядів: 266
Тренери

У Львові триває прийом документів на участь у конкурсі "Дитячий тренер – 2016". Програма була розроблена управлінням молоді, сім’ї та спорту спільно з лідерами спортивного середовища, керівниками фізкультурно-спортивних товариств, Львівським державним університетом фізичної культури та постійною депутатською комісією молодіжної політики, спорту та оздоровлення, а також затверджена ухвалою сесії Львівської міської ради №397 від 21.04.2016 року. Відповідно до програми сто кращих тренерів м. Львова, які працюють з дітьми та молоддю до 18 років, отримають грошову винагороду по 25 тис. грн.

Для участі у програмі можуть подаватися як самі тренери так і бути висунутими від спортивних клубів чи федерацій.

«Ми раді другий рік поспіль реалізовувати програму "Дитячий тренер". Програма спрямована на підтримку тренерів, які знайомлять дитину зі світом спорту, закладають основу її фізичного здоров`я та готують до майбутніх спортивних досягнень. Керуючись минулорічним досвідом реалізації програми, у 2016 році ми вдосконалили її, щоб зробити максимально об`єктивною, прозорою та зрозумілою», - зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Для участі в конкурсі кандидатам необхідно подати через Центр надання адміністративних послуг Львівської міської ради пакет документів, а саме:

  •         Заява на участь у Програмі (додаток 1 до Програми).
  •         Копію паспорта громадянина України.
  •         Копію ідентифікаційного коду.
  •         Довідку з місця проживання.
  •         Заповнену та завірену кандидатом таблицю (додаток 3 до Програми) відповідно до критеріїв та розподілу балів, визначених додатком 2 до Програми
  •         Інші підтверджуючі документи згідно з додатком 2 до цієї Програми.

Документи слід подавати через Центри надання адміністративних послуг (пл. Ринок, 1, 1-й поверх, або районні представництва Центру) з 1 травня до 1 серпня 2016 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: