"Це був би великий плюс для збірної України" - тренер "Українських отаманів"

05 липня 20:12
Переглядів: 646
Роман Семенишин
З наступного сезону хочуть відновити виступ команди "Українські отамани" у Всесвітній серії боксу (WSB). 

Нагадаємо, "Українських отаманів" через борги перед спортсменами, тренерами і міжнародною федерацією не допустили до сезону WSВ. Згодом усіх боксерів виставили на драфт. Тепер цю команду хочуть воскресити.

Ми поспілкувалися з екс-наставником "Отаманів", заслуженим тренером України з боксу Романом Семенишиним. З ним, до речі, теж дотепер не розрахувалисяза цей скандальний сезон.

- Я теж чув розмови, що команду хочуть відновити, але там стільки боргів, що я навіть не знаю чи вдасться це зробити, - каже Роман Степанович. - Це ж не лише тренерам і спортсменам боргують. Міжнародна федерація теж чекає на кошти. І без розрахунку нас не допустять до чемпіонату. Щоб не говорили, але "Українські отамани" - це вже бренд і було б добре якби він знову запрацював.

- Вам гроші так і не віддали?

- О-о-о (сміється). Раніше ще обіцяли віддати, а тепер вже навіть обіцяти перестали.

- Такий проект потрібен нашому боксу?

- Він цікавий, гарний, хороший. Це шоу, яке подобається людям, яке збирає великі аудиторії. Але він повинен бути чітко координований з національною збірною, а не відірваним і жити своїм життям. У нас є національна збірна, де задіяні 20 чоловік. А ще 20 боксерів перебувають за боротом великого спорту. І якби ці 20 були в "Отаманах", ми мали б обойму зі 40 потужних боксерів, які готові були б у будь-яку мить замінити одне одного. Це був би великий плюс для збірної і в такому форматі "Отамани" були б і корисними, і створювали шоу.

Але в нинішніх реаліях, при тому бюджеті, який мала команда, зробити це важко. Якщо цей проект здешевити, то він зможе працювати.

- Що ви маєте на увазі - здешевити?

- Страшенно далекі перельоти - Америка, Куба, Китай. В команді - 30 чоловік. Їх всіх слід возити, поселяти по готелях, харчувати. Плюс в команди шість місяців на рік збори і кожного слід годувати. Також людям слід зарплати платити... Це все шалені гроші і сподіватися, що їх потягне один спонсор не правильно.

По-перше, це все слід здешевити, а по-друге, поставити на комерційну основу. Все таки це масштабні боксерські вечори, це телебачення, реклама... Це все повинно приносити прибуток, а не працювати у збиток. Якщо до цього підійти з грамотним менеджментом, то це буде проект на роки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: