"Це був один із найцікавіших боїв за останній час у надважкій вазі" - російський боксер про поєдинок Кличко - Вах

13 листопада 11:44
Переглядів: 390
klitschko-wach

10 листопада 36-річний Володимир Кличко — 59 перемог, 50 нокаутів, три поразки, нуль нічиїх — відстояв свої чемпіонські титули. На арені "O2 Ворлд" у німецькому Гамбурзі українець переміг поляка 32-річного Маріуша Ваха — 27 перемог, 15 нокаутів, одна поразка, нуль нічиїх. Два судді віддали перемогу чемпіону з рахунком 120:107, третій поставив — 119:109.

Бій розпочався без розвідки. Не менш як п'ять разів важкі праві прямі Володимира доходять до голови супротивника. У чемпіона величезна перевага у швидкості.

Кличко легкий на ногах, вимотує суперника своїм джебом. Періодично проводить двійки: лівий прямий — правий прямий у голову. Але за 10 с до кінця п'ятого раунду українець на мить втрачає концентрацію, дещо опустивши руки. Цим користується Вах. Його правий прямий похитує чемпіона. Поляк іде на добивання, але безрезультатно. Гонг допомагає Володимирові.

У шостому раунді у Кличка величезна перевага. Одностороннє побиття продовжується в сьомому раунді. До традиційних двійок Кличко додає акцентовані серії та комбінації. Але поляк усе витримує. І навіть інколи огризається. Робить ставку на свій правий прямий. Однак Володимир бачить ці удари і вчасно ухиляється. Весь восьмий раунд Кличко ганяє суперника по периметру рингу. Рефері має всі підстави зупинити бій — поляк навіть не намагається відповідати на удари українця. Кличку, можливо, не вистачає одного-двох попадань.

Із дев'ятого раунду темп бою знижується. Вах займає центр рингу, пресингує — щоправда без ударів. Кличко успішно діє другим номером. У 11-му раунді українець працює в стилі Мохаммеда Алі. Опускає руки, легко пересувається. У фінальному раунді поляк пре вперед, але без успіху. Кличко пробує нокаутувати суперника. Проте йому заважає втома.

Розбираємо бій із боксером Євгеном Орловим, 34 роки. Росіянин 2008-го спірно програв Ваху, а нещодавно спарингував із Кличком-молодшим:

— На мою думку, це був один із найцікавіших боїв за останній час у надважкій вазі, — каже Євген Орлов. — Кличко був лідером і просто бив Ваха. Але це — надважка вага, тому інтрига тривала весь бій. Тим більше, у п'ятому раунді Маріуш дістав Володимира і почав допрацьовувати. І, можливо, бій на цьому і закінчився б. Але Кличка врятував гонг. Мабуть, Володимир трохи розслабився через повне домінування в ринзі та пропустив удар.

Чи позначилася на діях Володимира відсутність у його куті Емануеля Стюарда?

— Думаю, так. Кличко ще відповідальніше підійшов до цього поєдинку.

Вас здивувала стійкість польського боксера?

— Справді, Маріуш показав характер. Він заслуговує великої поваги. Було помітно, що він налаштований на перемогу, до останнього розраховував на щасливий удар.

Чому Володимиру не вдалося нокаутувати Ваха?

— Не думаю, що удар у Кличка став слабшим. У боксерів, які жодного разу не були в нокауті, голова набагато міцніша. До того ж, Маріуш прямо дивився на удари, які летіли в його голову. А удар тоді вирішальний, коли супротивник його не побачить. Вах не встигав ухилятися від ударів, але він їх бачив.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: