Цієї суботи вперше відбудеться Відкритий кубок Львова з сумо

14 листопада 17:20
Переглядів: 138
Сумо

19 листопада о 12:00 год. в приміщенні спортивного комплексу «Галичина» (вул. Керченська, 8) відбудеться перший в історії нашого міста Відкритий кубок Львова з сумо «Sumo Lviv open cup 2016».  Участь у турнірі братимуть команди Львівської, Волинської, Харківської, Херсонської, Донецької, Вінницької, Миколаївської, Київської, Рівненської, Запорізької, Сумської, Одеської, Черкаської областей, а також команди з Єгипту, Польщі та Німеччини.

Організаторами змагань є Львівська обласна федерація сумо спільно з управлінням молоді, сім`ї та спорту Львівської міської ради, громадська організація «Еволюція суспільства», за підтримки Всеукраїнської федерацію сумо.

«Займаючись таким видом східних єдиноборств, як сумо, атлети виховують в собі неабияку фізичну силу та витримку, вивчають культуру Японії та техніку боротьби. Основною метою проведення турніру є популяризація виду спорту сумо серед дітей та мешканців міста, промоція спорту та здорового способу життя, а також здобуття спортсменами досвіду у виступах на міжнародній арені», - зазначив президент Львівської обласної федерації сумо Любомир Зубач.

Вхід вільний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: