Турнір з вільної боротьби пам’яті Ігора Первачука

21 березня 23:24
Переглядів: 373
Турнір пам’яті Ігора Первачука

У Львові відбудеться щорічний міжнародний турнір з вільної боротьби памяті майстра спорту міжнародного класу , чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігора Первачука.

24-25 березня 2017 р. в легкоатлетичному манежі «Велотрек СКА» (вул. Клепарівська, 39 а) відбудеться п’ятий традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу , чемпіона Світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігора Первачука, який цього року стане офіційним відбором на чемпіонат Європи, який відбудеться в м. Белград 19-21 травня 2017 р. серед молодших юнаків 2002-2004 р.н.

У змаганнях приймуть участь молодші юнаки та дівчата 2002-2004 р.н. з усієї України та ближнього зарубіжжя (Молдова, Білорусь, Польща та Словакія)

Метою проведення даного турніру є популяризація та подальший розвиток вільної боротьби, відбір здібних молодих спортсменів на участь у чемпіонаті Європи, а також вшанування пам’яті видатного львівського борця Ігора Первачука– зазначив організатор змагань, віце-президент Львівської обласної асоціація спортивної боротьби України Віктор Анатолійович Первачук.

Організатори турніру: Львівська обласна асоціація спортивної боротьби України  та громадська організація «Еволюція суспільства»  

За підтримки: Всеукраїнської асоціації спортивної боротьби України та відділення НОК у Львівській області.

Початок змагань в 9.00, вхід для усіх бажаючих вільний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: