Турнір з вільної боротьби пам’яті Ігора Первачука

04 квітня 21:27
Переглядів: 49964
Ігор Первачук

У Львові відбудеться щорічний міжнародний турнір з вільної боротьби памяті майстра спорту міжнародного класу , чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігора Первачука.

14 квітня 2018 р.  в легкоатлетичному манежі «Велотрек СКА» (вул. Клепарівська, 39 а) відбудеться шостий традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона Світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку Світу Ігора Первачука.

У змаганнях приймуть участь молодші юнаки 2003-2005 р.н. з різних областей України, а також очікуються команди з Польщі, Словаччини, Молдови, Білорусії, Італії, Болгарії, Азербайджану та Туреччини.

Метою проведення даного турніру є популяризація спорту та здорового способу життя, розвиток вільної боротьби, здобуття молодими спортсменами змагального досвіду, а також вшанування пам’яті видатного львівського борця Ігора Первачука– зазначив організатор змагань, віце-президент Львівської обласної асоціації спортивної боротьби України Віктор Анатолійович Первачук.

Організатори турніру: Львівська обласна асоціація спортивної боротьби України та громадська організація "Еволюція суспільства"

За підтримки: Управління молоді та спорту ЛМР, Управління фізкультури та спорту ЛОДА та відділення НОК у Львівській області.

Початок змагань в 9.00, вхід для усіх бажаючих вільний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: