У 2020 році Львів прийматиме світовий чемпіонат з кульової стрільби серед студентів

08 січня 19:45
Переглядів: 453
Кульова стрільба

У Києві, в стінах Національного університету фізичного виховання і спорту України, завершилась перша Генеральна Асамблея ВГО «Спортивна студентська спілка України». В межах заходу було окреслили плани розвитку вітчизняного молодіжного спорту на найближчі кілька років.

Важливим кроком на Асамблеї стало затвердження складу Наглядової ради, керівником якої обрано заступника Міністра освіти і науки України Романа Гребу.

Представник Студентської всесвітньої спортивної спілки Мар’ян Димальський презентував підсумки відбору, відповідно до яких два українських міста – Львів та Дніпро – вибороли право приймати у 2020 році Чемпіонати Світу серед студентів з кульової стрільби та з воднолижного спорту відповідно.

Додамо, що Львівщину на першій Генеральній Асамблеї ВГО «Спортивна студентська спілка України» представляли ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа, начальник Львівського обласного управління Комітету Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович та президент Львівського обласного спортивного товариства «Гарт» Богдан Юхницький. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: