У березні Львів подасть до МОКу концепцію щодо Олімпіади-2022, – ЛМР

26 грудня 17:57
Переглядів: 203
зимова олімпіада

Сьогодні, 26 грудня, на пленарному засіданні у ЛМР була затверджена Програма підготовки м. Львова до подання заявки на проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року на 2014-2015 роки.

До березня повинна бути розроблена концепція, яка буде оцінюватися членами і працівниками МОКу щодо економічної обґрунтованості заявки. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Дуже важливо, що депутати підтримали ці ухвали. ЄВРО-2012 дало дуже великий поштовх для Львова з точки хору економіки та з точки зору промоції. Олімпіада для Львова – це стрибок, щоб повністю змінити інфраструктуру. Зокрема, у Винниках має бути велика санно-бобслейна траса. Сьогодні головним завданням Львова під час підготовки до Олімпіади є боротьба з шістьма містами, які є нашими конкурентами. До березня ми маємо розробити концепцію, яка буде оцінюватися членами і працівниками МОКу щодо економічної обґрунтованості нашої заявки. Ми перейдемо зі стадії міста-апліканта у стадію міста-кандидата, коли у липні 2014 року з переліку шести міст буде затверджено короткий перелік міст, які будуть відповідати всім критеріям заявки та підтримки з промоцією спорту та розвитку інфраструктури в країні та в місті», – зазначив в.о. директора департаменту ЄВРО-2012 Андрій Москаленко.

Додамо, Програма підготовки м. Львова до подання заявки на проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року на 2014-2015 роки включає підготовку необхідних документів, передбачених вимогами МОК, розробку концепції розміщення спортивних та незмагальних об’єктів на території міста, підтримку в Україні та у Львові олімпійського та параолімпійського рухів, поширення інформації у світі про Львів як місто-кандидат на право проведення Олімпіади, а також популяризацію зимових видів спорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: