У боксі вирішили використовувати відеоповтори

07 жовтня 07:44
Переглядів: 319
кличко

Стаття розміщена в рамках блогу : Бокс - новини та відео боксерських поєдинків

Керівництво Всесвітньої боксерської ради (WBC), Всесвітньої боксерської асоціації (WBA) і Міжнародної боксерської федерації (IBF) схвалило використання під час боїв миттєвих відеоповторів. Про це повідомляє офіційний сайт WBC.

Рішення було прийнято на зустрічі представників WBC, WBA і IBF, другим за рахунком, який пройшов 24 вересня у мексиканському місті Плайя-дель-Кармен. Спеціальна робоча група буде взаємодіяти з федераціями та комісіями з метою координації та організації процесу використання повторів по всьому світу. Раніше у професійному боксі відеоповтори у ході бою не використовувалися, що нерідко призводило до суддівських помилок.

Також повідомляється, що WBA і IBF взяли на себе зобов'язання розпочати процедуру, аналогічну до тої, яка є в WBC, і проводити зважування спортсменів за 30 і 7 днів до бою. Мета - контролювати збільшення ваги боксерів в день офіційного зважування перед поєдинком.

Практика використання відеоповторів існує в таких видах спорту, як хокей, теніс і волейбол. На чемпіонаті світу 2014 року з футболу в Бразилії вперше була протестована система відеофіксації взяття воріт.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: