У Бориславі сноубордисти визначають наймайстерніших в Україні

09 лютого 22:00
Переглядів: 111
слалом

У Бориславі триває чемпіонат України зі сноубордингу у паралельних дисциплінах. Спершу схилами гори Буковиця гасали дорослі атлети. Далі естафету швидкісних та ефектних спусків перейняли юніори.

По двоє сноубордистів паралельно вступають у боротьбу на однакових трасах. Мають якнайшвидше спуститися до фінішу, огинаючи прапорці. Не пропустивши жодного. Якщо атлет упав, однак не пролетів полотнище, то може продовжувати змагання.

Кожен має по дві спроби, аби приборкати борд. Він змодельований не для трюків, а заточений лише під швидкісний спуск. Призер змагань Влад Мураховський пояснює: «У цього сноуборда лише одна сторона – ніс. Це допомагає розвивати більшу швидкість».

Результати двох заїздів додають і виводять підсумковий результат. Аби вдало виступати, не достатньо відточеної майстерності. Її слід підсилити ще й дисципліною. Призер чемпіонату України Нестор Білоус розповідає: «Ми, наприклад, цілий тиждень нічого солодкого не їли. Дуже хотілося, але тренер не дозволяв. Ми правильно харчувалися».

А от сноубордистка Елеонора Павлюк вирішила змагатися навіть зі зламаною рукою. Дівчина каже: «Я впала на схилі, коли тренувалася. Але беру участь, бо я боєць. Хоча на руці гіпс, але я все одно катаюсь. Не хочу віддавати просто своє перше місце. Це не дуже важко, якщо забути про травму».

Завершиться національна першість змаганнями серед юнаків та дівчат. Останній сноубордист фінішує у суботу, 10 лютого.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: