У Брюховичах завершився Кубок Львівщини з лижних перегонів

01 березня 14:55
Переглядів: 218
Лижні перегони

У Брюховичах відбувся Кубок області із лижних перегонів, де представники різних вікових груп, від дітей до дорослих, підбивали підсумки сезону.

Свої сили на трасі серед засніженого Брюховицького лісу випробовували більше півсотні атлетів.

Залежно від вікової категорії, учасники чемпіонату Львівщини мали впоратися із відтинками від 500 м до 5 км. Переможниця перегонів на 3 км Надія Маланчук зазначила: «Не можу сказати, що було легко. Тому що випав свіжий сніг, лижі гальмували».

Серед хлопців на 3-кілометровому відрізку найкращим став Назар Бабич. Він розповів: «На перших 500 м я старався не включати максимальний режим. Хотів правильно розрахувати сили. На 2 кілометрах почав трохи додавати. І останні 500 м фінішував уже в своєму коронному стилі».

Долали дистанцію класичним стилем. Учасниця змагань Христина Муханова розповіла: «Класикою можна їхати так: одною ногою штовхатись, можна спиною або поперемінно. Найкраще їхати поперемінно, тому що затрачаєш менше сили, і є більше шансів перемогти».

Особливо запеклим та емоційним було протистояння лижників із молодших вікових категорій. Переможець на кілометровій дистанції Єгор Рожков зізнався: «Трохи втомився, важко було на гірки підійматися».

Цим турніром львівські лижники підвели підсумкову риску під сезоном. Щоправда, випробувати свої сили молоді атлети зможуть ще на чемпіонаті України серед ДЮСШ, який прийматиме Тисовець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: