У "Демні" новий наставник

07 червня 15:15
Переглядів: 235
демня львів

Руслана Брунця призначено головним тренером спортивно-культурного клубу з Миколаївського району.

Сьогодні, 6-го червня, він проведе перше тренування на чолі нової команди і готуватиме її до найближчого домашнього поєдинку з ременівською «Думною» в чемпіонаті. До цього Руслан Брунець тренував «Юність» із Гійчого, що виступає в Прем’єр-лізі Львівщини. Йому допомагатиме Юрій Войтович, котрий працював у тренерському штабі Павла Котовенка.

Такі кадрові зміни зумовлені тим, що Павло Котовенко став асистентом новопризначеного головного тренера луцької «Волині» Андрія Тлумака, котрий удруге поспіль здобув із юніорами львівських «Карпат» бронзові нагороди чемпіонату України U-19.

Минулого сезону Котовенко працював у СКК «Демня» на посаді спортивного директора, а напередодні старту цього сезону повернувся на тренерський місток команди (нагадаємо, 2016-го він привів «Демню» до золотих медалей в обласному чемпіонаті та тріумфу в Кубку Львівської області).

«Це не спонтанне рішення. Ми зустрічалися з Русланом Брунцем, обумовили всі деталі, дійшли спільних точок дотику. Він – досвідчений тренер, добре знає реалії львівського обласного футболу, вміє організувати боєздатний колектив. Однозначно завдання спортивно-культурного клубу «Демня» на сезон – здобути чемпіонство. Ми цілком довіряємо Русланові Брунцю і даємо йому шанс поборотися за найвищі місця», – зазначив у коментарі інформаційному центру Федерації футболу Львівської області почесний президент СКК «Демня» Михайло Мудрий.

Нагадаємо, після 9-ти турів СКК «Демня» із 16-ма очками в активі перебуває на 2-ій сходинці турнірної таблиці Прем'єр-ліги Львівщини.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: