У Дрогобичі 37 спортсменів отримають стипендії на загальну суму 427 тис. грн, — рішення сесії ДМР

05 червня 17:00
Переглядів: 75
гроші

У четвер, 31 травня, на засіданні сесії Дрогобицької міської ради депутати підтримали проект рішення «Про затвердження списку та розміру стипендії для провідних спортсменів міст Дрогобича та Стебника».

Відповідно до прийнятого рішення, у 2018 році 37 спортсменів — переможців Чемпіонатів України та світу з різних видів спорту 2017 року, отримають стипендії на загальну суму 427 тисяч гривень.

Стипендії отримають також і переможці міжнародних змагань серед спортсменів з особливими потребами.

У 2018 році стипендії для провідних спортсменів міст Дрогобича та Стебника отримають:

№ п/п

 

Прізвище ім’я, по батькові, р.н.

Вид спорту

 

Ранг змагань

Зайняте місце
1

 

Фідик Іван Володимирович, 1977 р.н.

 

шашки

Чемпіонат світу з шашок-100 серед спортсменів з порушенням зору серед дорослих

 

І місце

2

 

Фаль Семен Миколайович, 2002 р.н.

 

хортинг

Чемпіонат України  з хортингу серед дорослих

 

І місце

3

 

Фаль Анастасія Миколаївна, 2001 р.н.

 

хортинг

Чемпіонат України  з хортингу серед дорослих

 

І місце

4

 

Кузнєцова Христина Миколаївна, 1996 р.н

 

хортинг

Чемпіонат України  з хортингу серед дорослих

 

І місце

5

 

Спариняк Діана Орестівна, 2002 р.н.

 

хортинг

Чемпіонат України  з хортингу серед дорослих

 

І місце

6

 

Дубовий Андрій Анатолійович, 2002 р.н.

 

хортинг

Чемпіонат України  з хортингу  серед дорослих

 

І місце

7

 

Коваленко Павло Андрійович, 2004 р.н.

 

таеквондо

Чемпіонат Всеукраїнського союзу таеквондо серед юнаків

 

І місце

8

 

Войтович Олексій Олегович, 2001 р.н.

козацький двобій Чемпіонат Світу з козацького двобою серед юніорів

 

І місце

9

 

Романяк Іван Богданович, 1998 р.н.

легка атлетика Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

 

ІІ місце

10

 

Лагуш Андрій Андрійович, 1994 р.н.

гирьовий спорт Чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих

 

І місце

11

 

Коваль Олеся Романівна, 1999 р.н.

кіокушинкай карате Чемпіонат України з кіокушинкай карате серед юніорів

 

І місце

12 Каралюс Арсеній Володимирович, 2009 р.н. бойовий гопак Чемпіонат України з бойового гопака серед юнаків

 

І місце

13 Яворський Арсен Русланович, 2001 р.н. бойовий гопак Чемпіонат України з бойового гопака серед юнаків І місце
14

 

Саламін Остап Петрович, 1997 р.н.

 

хортинг

Чемпіонат України з хортингу серед дорослих

 

І місце

15

 

Гуржій Мар’ян Михайлович, 1997 р.н.

 

рукопашний бій

Чемпіонат України з рукопашного бою серед дорослих

 

І місце

16

 

Гнатків Анатолій Ігорович, 1994 р.н.

 

хортинг

Чемпіонат України з хортингу серед дорослих

 

І місце

17

 

Крощук Валентина Дмитрівна, 1997 р.н.

 

хортинг

Чемпіонат України з хортингу серед дорослих

 

І місце

18

 

Сотрихіна Роксолана Володимирівна, 2001 р.н.

 

ушу

Чемпіонат України з ушу серед дорослих

 

І місце

19

 

Котляр Дмитро Ярославович, 2000 р.н.

 

ушу

Чемпіонат України з ушу серед дорослих

 

І місце

20

 

Овчаренко Сергій Віталійович, 2001  р.н.

 

ушу

Чемпіонат України з ушу серед дорослих

 

І місце

21

 

Фегецин Андрій Олегович, 1997 р.н.

 

ушу

Чемпіонат України з ушу серед дорослих

 

І місце

22

 

Шостак Мар’яна Володимирівна, 2000 р.н

легка атлетика Чемпіонат України  з легкої атлетики серед юнаків

 

І місце

23

 

Табачинська Олександра-Марія Олегівна, 2003 р.н.

 

спортивна акробатика

Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юніорів

 

І місце

24

 

Пилип’як Юлія Орестівна, 1998 р.н.

 

спортивна акробатика

Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед  юніорів

 

І місце

25

 

Бабій Назар Юрійович, 2006 р.н.

 

кікбоксинг

Чемпіонат України з кікбоксингу серед юнаків та юніорів

 

І місце

26

 

Барташук Олег Володимирович, 2007 р.н.

 

кікбоксинг

Чемпіонат України з кікбоксингу серед юнаків та юніорів

 

І місце

27

 

Стеців Ростислав Олегович, 2003 р.н.

спортивна акробатика Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юніорів

 

І місце

28

 

Стеців Назар-Михайло Олегович, 2004 р.н.

спортивна акробатика Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юніорів

 

І місце

29

 

Орищак Тарас Ігорович, 2004 р.н.

спортивна акробатика Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юніорів

 

І місце

30

 

Строган Максим Борисович, 2007 р.н.

спортивна акробатика Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юніорів

 

І місце

 

31

 

 

Жгута Євгенія Романівна, 2007 р.н.

стрибки на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

 

Відкритий чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці серед юнаків та дівчат

 

І місце

 

32

 

Мазурик Олег Васильович, 2003 р.н.

стрибки на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

 

Чемпіонат України серед юніорів зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

 

І місце

 

33

 

Войтів Віталій Ігорович, 2000 р.н.

стрибки на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

 

Чемпіонат України серед юніорів зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

 

І місце

 

34

 

Лесишин Михайло Ігорович, 2002 р.н.

стрибки на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

 

Чемпіонат України серед юніорів зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), серед юніорів

 

І місце

 

35

 

Буштин Ігор Андрійович,2002 р.н.

стрибки на батуті (стрибки на акробатичній доріжці) Чемпіонат України серед юніорів зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), серед юніорів

 

І місце

 

36

 

Михалевич Остап Миколайович, 2007 р.н.

стрибки на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

 

Чемпіонат України серед юнаків та дівчвт  зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

 

ІІІ місце

 

37

 

Мацан Зенон Петрович, 1991 р.н.

п’ятиборство серед неповносправних чемпіонат Європи п’ятиборстві серед людей з особливими потребами (жим, жим лежачи, плавання, легка атлетика, кидання медбол.м’яча)

 

І місце

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: