У Дрогобичі завершився чемпіонат Львівщини зі стрибків на акробатичній доріжці

22 січня 15:45
Переглядів: 154
Акробатична доріжка

У спортивному залі Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації й обласної федерації гімнастики завершився чемпіонат області з стрибків на акробатичній доріжці серед чоловіків та жінок.

У змаганнях взяли участь 23 кращих стрибунів на акробатичній доріжці – вихованців Дрогобицької ДЮСШ імені І.Боберського та Львівської ДЮСШ № 5, інформує прес-служба ЛОДА.

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Роман Веклюк (Дрогобич).

Серед жінок перемогу виборола Анна-Марія Вагіла (Дрогобич, тренери: Р. Веклюк, О. Жгута, Т. Вагіла), на другому місці фінішувала Ліліана Кіцера (Львів, тренери: Ю. Кізло, Р. Кізло), на третьому місці змагання завершила Аліна Мисишин (Дрогобич, тренери: Р. Веклюк, О. Жгута, Т. Вагіла). Усі три спортсменки набрали суму балів вищу від нормативу «Майстра спорту України» зі спортивної акробатики.

Серед чоловіків найкращим був, продемонструвавши вправи найвищої складності, Віталій Войтів, друге місце посів Олег Мазурик, третє – Михайло Лесишин. Усі вони вихованці Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського, тренери: Р. Веклюк, О. Жгута, Т. Вагіла.

За результатами чемпіонату сформовано збірну команду Львівської області, яка у лютому візьме участь у чемпіонаті України в Миколаєві.

Відтак В. Войтів, О. Мазурик та М. Лесишин, які увійшли до складу національної збірної команди України, змагатимуться на чемпіонаті Європи-2018 у квітні у місті Баку (Азербайджан). 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: