У другий день "Ярмарку спорту" дитячо-юнацькі спортивні школи успішно провели майстре-класи та показові виступи

25 вересня 21:32
Переглядів: 320
ярмарок спорту

Сьогодні, 25 вересня, на загальноміському VI «Ярмарку спорту», в якому взяли участь 27 міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл, показали майстер-класи та показові виступи для відвідувачів ярмарки.

Вихованці із ДЮСШ № 3 зіграли гру з водного поло в басейні «Динамо», також для відвідувачів «Ярмарку спорту» відбувся захопливий та феєричний показовий виступ із дзюдо, який продемонстрували спортсмени з ДЮСШ № 10, а боксери із ДЮСШ «Сокіл» провели показові спаринги.

Кожен з відвідувачів мав змогу зіграти у настільний теніс та подивитись на гру професіоналів, майстра спорту міжнародного класу, чемпіонки Європи з настільного тенісу – Ірини Моцик та майстра спорту України з настільного тенісу — Ірини Підлипної.

Побувавши на «Ярмарку спорту» кожна дитина попадає у маленький  світ спорту, де може ознайомитись з його різноманітними видами та можливостями. Це хороша ініціатива, завдяки якій все більше дітей та молодих людей ведуть здоровий спосіб життя та починають займатися фізичною культурою та спортом. - Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: