У ФФУ планують заробляти на товариських матчах збірної України

26 грудня 23:13
Переглядів: 296
ФФУ

Комерційний агент Федерації футболу України відзначає інтерес до української команди з боку збірних з інших континентів, які можуть заплатити за право зустрітися з сильним суперником з Європи.

У стані Федерації футболу України вважають, що проведення товариських матчів збірної України не повинно бути збитковим - з ким би і коли українцям не доводилося грати. При цьому представники комерційного агента ФФУ "Україна Футбол Інтернешнл" впевнені, що на іграх збірної можна заробити.

"В ході майбутнього відбіркового циклу хотілося б реалізувати нову стратегію. Якщо раніше погоджувалися приймати команду, національна асоціація якої пропонувала 100 або 150 тисяч євро за матч, то тепер ми станемо більш уважно рахувати і майбутні витрати, і можливі доходи", - повідав перший заступник голови комітету національних збірних ФФУ Володимир Лашкул.

"Будемо робити прогноз, скільки можливо виручити за квитки, враховувати можливий дохід від продажів телевізійних прав. Тобто важливо, на яких умовах гра буде транслюватися на країну, збірна якої стане протистоїть Україні, - безкоштовно або за певну суму. Федерація ставить завдання: Ні один матч не повинен бути збитковим. При цьому ми обов'язково врахуємо, що ціна квитків повинна бути такою, щоб уболівальники обов'язково заповнили стадіони".

Лашкул повідав, що зокрема, учасник чемпіонату світу- 2014 збірна Еквадору була готова оплатити українській збірній організацію товариського матчу в Нью-Йорку  з гонораром 150 тисяч доларів, оплату перельоту і перебування на місці подій. Однак цей варіант не розглядається як реальний через тривалий переліт: адже якраз на початку березня у більшості гравців збірної почнуться ігри в клубах в рамках чемпіонату України і єврокубків.

На сьогоднішній день, найбільш вірогідним варіантом суперництва для української збірної 5 березня 2014 є збірна США, яка без проблем пробилася у фінальну частину мундіалю. За його словами, обидві сторони мають наміри завершити переговори до кінця року. Також українці розглядали як спарингів інших учасників ЧС-2014 - Чилі, Коста-Ріку, Колумбію.

Однак у першу чергу, на думку функціонера, у виборі суперника слід враховувати думку тренерського штабу на чолі з Михайлом Фоменко. Саме Михайлу Івановичу та його помічникам, за словами Лашкула, вирішувати, на кому тренуватися перед стартом відбіркового циклу Євро-2016, а також чи проводити контрольні ігри в кінці травня - період, під час якого учасники ЧС-2014 будуть готуватися до старту змагань, а в Україні сезон добігає кінця і у гравців напевно буде відпускний настрій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: