У ФІФА приструнили російських футбольних імперіалістів

20 січня 21:21
Переглядів: 161
блатер
Йозеф Блаттер: "Жодного чемпіонату СНД!"

Створення чемпіонату СНД йде врозріз з принципами ФІФА, і тому президент РФС Микола Толстих повинен займатися чемпіонатом Росії і забути про ідею об'єднаного чемпіонату, заявив журналістам на прес-конференції в Санкт-Петербурзі президент ФІФА Йозеф Блаттер.

Прес-конференція за участю президента ФІФА, міністра спорту Росії Віталія Мутко, президента РФС Миколи Толстих та генерального директора оргкомітету з підготовки та проведення чемпіонату світу з футболу "Росія-2018" Олексія Сорокіна пройшла в одному з готелів міста на Неві і була присвячена візиту делегації ФІФА в Росію.

"ФІФА - це організація зі структурою піраміди, в якій важливу роль відіграють клуби. Клуби повинні організовувати клубні змагання, але всередині національних федерацій - це політика ФІФА і всієї світової футбольної родини. Ми ніколи не будемо переглядати межі національних ліг. Створення ліги СНД неможливо, це йде врозріз з принципами ФІФА, а такого не буде "- сказав журналістам Блаттер.

Президент ФІФА відзначив, що можливість організовувати клубні турніри поза національних федерацій мають тільки Конфедерації - члени ФІФА.

"У ФІФА є конфедерації, наприклад, Океанія, або КОМНЕБОЛ (Північна Америка), УЄФА. Коли конфедерації були створені, ФІФА віддала можливість конфедераціям організовувати турніри всередині своїх територій. Найстаріший турнір - Кубок Лібертадорес, в Європі - Ліга чемпіонів, Ліга Європи, є африканська і азіатська ліги чемпіонів ", - пояснив Блаттер.

Також президент федерації футболу України Анатолій Коньков прокоментував заяву президента ФІФА Зеппа Блаттера про неможливість створення об'єднаного чемпіонату СНД.

"Слова пана Блаттера - основа всіх основ, - цитує Анатолія Конькова кореспондент "Чемпіонат.com" Олег Барков. - Є норми ФІФА та УЄФА. Це закони, за якими живе футбол і які всі зобов'язані дотримуватися. Свою позицію з приводу об'єднаного чемпіонату я вже висловлював, і вона збігається на 100 відсотків з позицією президента ФІФА ".


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: