У фіналі Кубка України Федоришин переміг Петріва

08 грудня 16:05
Переглядів: 539
федоришин

У Броварах Київської області 3-5 грудня відбувся Кубок України з вільної та жіночої боротьби.

У перший день змагань серед чоловіків підтвердили своєю високу майстерність і два вихованці калуської школи боротьби. Заслужений майстер спорту України Василь Федоришин і майстер спорту України Іван Петрів, які виступали в одній ваговій категорії – до 65 кг, перемогли всіх своїх суперників і вимушені були зустрітись між собою у фінальній сутичці.

Протистояння калушан, які обидва вже досягли в спорті висот європейського та світового рівня завдяки заслуженому тренерові України з вільної боротьби Ігорю Барні, виявилося надзвичайно захоплюючим і напруженим. Про це засвідчив і підсумковий результат сутички. Старший і більш досвідчений Василь Федоришин переміг Івана Петріва з рахунком 2:0 та став володарем Кубка України.

У ваговій категорії до 61 кг змагався за національний трофей вихованець тренера-викладача з вільної боротьби Калуської ДЮСШ «Сокіл» Миколи Пукіша, майстер спорту України Андрій Свирид. Він у півфіналі поступився майстрові спорту України Василю Шуптару зі Львова й посів у підсумку п’яте місце.

5 грудня нагороди Кубка України виборювали жінки. Серед учасниць змагань будуть і калушанки, майстри спорту України Мар’яна Безрука й Тетяна Кіт. Мар’яна виступала у ваговій категорії до 48 кг і посіла в підсумку п’яте місце. А ось Тетяна вперше стала володаркою національного Кубка. Виступаючи у ваговій категорії до 55 кг, вона на шляху до фіналу легко перемогла кандидата в майстри спорту України Ілону Прокопевнюк (10:0) і майстра спорту України Марію Ільчишин з Івано-Франківщини, а у вирішальній сутичці подолала майстра спорту України Катенину Жидачевську з Львівщини (7:2).

Обидві спортсменки є вихованками тренера Миколи Пукіша.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: