У фінальній частині чемпіонату України львівські гандболістки підтверджують чемпіонські амбіції

09 березня 20:15
Переглядів: 173
Віталій Надич

Підопічні Віталія Надича претендують на дострокове завоювання «золота»чемпіонату України. Для цього їм  достатньо перемогти в одній  із трьох ігор наступного туру. Ці гандболістки  – найближче майбутнє  «Галичанки»

2-4 березня 2018 року в Ужгороді гандболістки Львівського училища фізичної культури (ЛУФК) стали абсолютними переможцями групи Б в межах п’ятого туру фінальної частини чемпіонату України серед дівчат 2001-2002 р.н.

Команда Віталія Надича впевнено здолала опоненток – СДЮШОР “Карпати” та Київ-1 (КСЛІ)  з рахунками 30:24 та 32:20 відповідно.

Нагадаємо, що чемпіонат України серед гандболісток 2001-2002 р.н. складається з двох етапів.

На першому етапі команди були розподілені по групах за територіальним принципом: західна зона, східна зона та Київ і Київська обл. У  підгрупі західної зони гандболісткам ЛУФК рівних не було.

Підсумки першого етапу змагань:

І підгрупа (східна зона):

1 місце –  Херсонська область (ХВУФК)

2 місце –  Дніпропетровська область

3 місце – Запорізька область (СДЮШОР-3)

4 місце – Миколаївська область (МВУФК)

ІІ підгрупа (Київ та Київська обл.):

1 місце – Київська область (БВУФК)

2 місце –  Київ – 1 (КСЛІ)

3 місце –  Київ – ІІ

ІІІ підгрупа (західна зона):

1 місце – Львівська область (ЛУФК)

2 місце – Закарпатська область (СДЮШОР “Карпати”)

3 місце – Тернопільська область

На другому етапі боротьбу за нагороди продовжили команди, які посіли 1-2 місця у своїх підгрупах. Ці команди згідно з жеребкуванням потрапили до  груп А або Б.

Групу А сформували команди Дніпропетровської області, Херсонської області  (ХВУФК)  та  БВУФК (Київська обл.)

Група Б  –   ЛУФК, СДЮШОР “Карпати” та  Київ -1 (КСЛІ).

В межах другого етапу передбачалися ще чотири тури: з третього по шостий. Очки, здобуті на першому етапі (тобто на першому та другому турах), анулювалися. 

У ІІІ турі команди групи “А” та “Б” зіграли між собою по колу окремо в кожній групі. Цей тур проходив у грудні 2017 року. Найсильнішими у групі Б були гандболістки ЛУФК.  

В межах ІV туру, який відбувся у лютому 2018 року, команди групи “А” зустрілися з командами групи “Б” (“стінка на стінку”). І знову перемогу святкували львів’янки.

V тур проводився за принципом ІІІ туру. Після ігор п’ятого туру, результати яких повідомляли вище, команда ЛУФК зміцнила лідерство у чемпіонаті.

VІ тур пройде за принципом ІV туру – “стінка на стінку”. Цей тур стане фінальним й після нього розподіляться 1-6 місця за більшою кількістю набраних очок в ІІІ-VI турах. Фінал чемпіонату України прийматиме Ужгород  27- 29 березня 2018 року.

Як прокоментував тренер ЛУФК Віталій Надич його команда знаходиться за крок від чемпіонства:

«Зараз ми очолюємо турнірну таблицю з 14-ма очками, за нами йде Херсон з 10-ма очками, на третьому місці  – Ужгород –  9 очок, у Броварів – 7 очок.

В останньому, шостому, турі, нам достатньо взяти два очки з шести можливих, тобто з трьох ігор перемогти в одній і ми –  чемпіони.

В першому  матчі гратимемо із Кривим Рогом (Дніпропетровська обл.), потім з Броварами (БВУФК ), остання гра із Херсоном. Якщо ми у перший день обіграємо Кривий Ріг, то станемо недосяжними для суперників незалежно від усіх подальших результатів матчів. Але загадувати не будемо, будемо працювати».

 Підготувала Наталія Васьо

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: