У Франківську нагородили найкращих спортсменів і тренерів

11 грудня 21:27
Переглядів: 204
нагороди

Сьогодні, 11 грудня, у приміщенні Івано-Франківської облдержадміністрації нагородили найкращих спортсменів, тренерів, а також федерації та спортшколи регіону за підсумками 2013 року. Зазначимо, що нагородження за результатами 2014 року відбудеться пізніше.

Губернатор області Олег Гончарук розпочав церемонію зі слів вибачення за низьку платню працівникам сфери спорту. За його словами, в області шукають коштів, щоб підтримати спортсменів та тренерів. Також незабаром очільник ОДА планує зустрітись з представниками усіх видів спорту.

В олімпійських видах спорту нагороди отримали зокрема Надія Діденко (фрістайл), Наталя Жилюк, Людмила Лузан і Михайло Семків (все - веслування на байдарках і каное), Ілона Семків (боротьба), Ірина Винник та Іванна Лутчак (обидва - бокс), Галина Облещук (легка атлетика).

Серед неолімпійців відзначили Інну Оробець та Віру Бобошко (обідві - пауерліфтинг), Наталію Ільків (самбо), Катерину Соловей та Івана Грищука (кікбоксинг), Ольгу Балтажи (шашки).

У номінації "Дефлімпійські види спорту" перемогли Володимир Рій (футбол / футзал), Василь Петрунів (настільний теніс), Василь Біленко, Андрій Голіней (усі - легка атлетика), а також Павло Волинець (кульова стрільба).

Серед найкращих тренерів з олімпійських видів спорту нагородили з-поміж інших Олександра Пічугіна (фрістайл), Володимира Грецького (веслування) і Сергія Даниліва (бокс). З неолімпійських - Василя Оробця (пауерліфтинг), Олега Соловея (кікбоксинг), Омеляна Куцука (спортивне орієнтування), Володимира Наконечного (самбо).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: