У Франківську проведуть юнацький турнір з баскетболу

11 січня 19:00
Переглядів: 157
Баскетбол

З 13 по 15 січня баскетбольний клуб "Говерла" проводить прем’єрний юнацький турнір "Різдвяний Івано-Франківськ-2017".

На прем’єрний турнір до обласного центру Прикарпаття завітають одразу три сильні і знані в України учасники. Йдеться про дві команди з Одещини - БК "Хімік" (м. Южне) та СДЮСШОР ім. Літвака (м. Одеса), а також добре відомий франківським вболівальникам ОСДЮШОР (м. Рівне). Честь Івано-Франківщини захищатиме кращий колектив краю у своїй віковій категорії - ДЮСШ "Говерла"-КФВ.

За словами організаторів та тренерів, голова мета турніру - розвиток та популяризація баскетболу на Прикарпатті та в Україні, пошук  талановитих дітей та їх подальше залучення до складів збірних команд з баскетболу в певних вікових категоріях. Водночас, такі змагання сприяють підвищенню спортивної майстерності спортсменів, а також стануть відмінною підготовкою юнацьких команд до участі у Чемпіонаті України ВЮБЛ, а також регіональних першостях.

Відтак, впродовж трьох днів команди проведуть одноколовий турнір, за підсумками якого буде визначено переможця та призерів "Різдвяного Івано-Франківська". Окрім того, буде визначено п’ять кращих в номінаціях: кращих захисник, кращий атакуючий, кращий центровий, кращий снайпер та MVP.

Розклад матчів:

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: