У Франківську пройде міжнародний футбольний турнір пам’яті Савчука

03 червня 10:00
Переглядів: 325
Футбол

З 3 по 5 червня в Івано-Франківську пройде 5-ий міжнародний дитячо-юнацький футбольний турнір пам’яті Заслуженого тренера УРСР – Петра Савчука.

Протягом трьох днівна трьох стадіонах обласного центру: МЦС «Рух», «Наука» та «Юність» будуть вирувати пристрасті 5 міжнародного дитячо-юнацького футбольного турніру пам’яті Заслуженого тренера УРСР – Петра  Савчука

Цьогоріч, в турнірі зголосились взяти участь 43 футбольні команди 2004–2007 років народження із Івано-Франківська та області, Львова, Києва, Чернівців, Одещини, Тернопільщини, Закарпаття. Вперше, на Прикарпаття, завітає  представник Молдови – команда юних футболістів із Бричан.

Урочисте відкриття турніру, в п’ятницю, о 12-00, на стадіоні «Наука». Організатори турніру підготували юним футболістам сюрприз, про який вони дізнаються саме на відкритті турніру.

Приємно відзначити, що вперше турнір провеkb в 2012 році. Переможцями у віковій групі 2002 року народження  стала команда із Брошнева-Осади, яка у фіналі перемогла івано-франківський «Юніор» – 3 : 1. Третє місце вибороли юні футболісти «Прикарпаття», які перемогли житомирський ДЮСШ – 1 : 0. Серед команд вікової категорії 2000 р.н. переможцем став «Юніор», другими фінішувала «Ніка-05», третім – «Прикарпаття».

За час проведення турнір, він став не тільки традиційним, але й наймасовішим на теренах Прикарпаття. Якщо в першому турнірі взяло участь 24 команди, то в другому – 48, в третьому – 36, а  в четвертому – рекордна кількість команд учасників – 58.

За чотирирічну історію його проведення переможцями турніру ставали: «Карпати» Львів – 5 звитяг, ДЮФК «Ніка-05» Івано-Франківськ – 3, ДЮФК «Юніор» Івано-Франківськ  та школа ім. Маркевича Винники – 2, по 1 у СДЮСШОР «Прикарпаття» Івано-Франківськ, «Буковина» Чернівці, «Карпати» Брошнів-Осада, ДЮСШ Городенка, «Скала» Стрий та «Тересва» із Закарпаття.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: