У Франківську, в честь відкриття спортивного майданчику, влаштували яскраве свято

13 листопада 22:45
Переглядів: 330
Відкриття

Сьогодні, 13 листопада, у Івано-Франківській гімназії №2 урочисто відкрили спортивний майданчик із штучним покриттям.

Учні та вчителі навчального закладу вийшли на шкільне подвір’я. Під музичний супровід стрічку перерізали й відкрили майданчик. Тоді ж забили перший гол у нові ворота. Священик прочитав молитву й освятив футбольне поле.

Директор гімназії  Косар Геннадій зауважив, що потреба у такому майданчику існувала давно. Довго розчищали для нього місце.

«Діти не мали, де грати футбол. Те, що було раніше, важко назвати футбольним полем. А тепер у  нас один із найкращих майданчиків у Івано-Франківську», – сказав він.

Поруч майданчика розташовані вуличні тренажери.

Кандидат на посаду очільника міста Руслан Марцінків розповів, що за останній час у місті вдалося побудувати 6 мініфутбольних полів із штучним покриттям та 14 антивандальних майданчиків. Також відновили культурно-оздоровчий комплекс, де побудували ще один зал й замінили підлогу в першому залі.

«Розвиток фізичної культури та спорту є пріоритетними для «Свободи». Треба зробити місто Івано-Франківськ комфортним для життя», – прокоментував він й пообіцяв працювати у цьому напрямку у майбутньому.

До привітальних слів приєдналися голова Івано-Франківської міської федерації футболу Віктор Юзик та депутат міської ради від ВО «Свобода» Оксана Савчук.

Тим часом учні гімназії танцювали й співали. Хлопці занесли подвір’я школи кількаметровий прапор України, а також запустили в небо патріотичні кульки. Після урочистостей юні футболісти на новому полі зіграли товариський матч.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: