У Франківську відбулися найбільші в Західній Україні змагання із спортивного танцю

09 листопада 15:30
Переглядів: 142
Спортивні танці

У суботу, 7 листопада, у манежі Коледжу фізичного виховання відбувся Відкритий кубок Івано-Франківська зі спортивного танцю.

Участь взяли близько 1000 учасників з понад 20 міст України.
Змагання організовували клуб спортивного танцю «Динамо» та танцювальна школа Влада Ями за підтримки комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Фестиваль тривав увесь день. Свої вміння показували, як і старші танцюристи, так і діти, котрим ще не виповнилося і 6 років.

Івано-Франківськ представили понад 100 пар з восьми танцювальних шкіл. На кубку змагалися учасники фактично всіх вікових категорій – від діток 3 років до дорослих танцівників (як любителів, так і професіоналів).
Дані змагання, за словами організаторів, стали найбільшими на Західній Україні.

Окрім змагальної частини, глядачі побачили також показові виступи дворазових Чемпіонів світу по 10 танцях, віце-чемпіонів світу по латино-американській програмі Олександра Кравчука та Олесі Гецко, учасниці шоу «Танцюють всі!» Соломії Ткачівської, чемпіонки світу Ілони Федорко.

Кубок Івано-Франківська зі спортивного танцю проводиться щороку починаючи з 2007 року. Дані змагання є офіційними, а їх результати беруться до уваги при присвоєнні звання кандидата у майстри спорту. Також тут обиратимуться члени збірної області для участі у всеукраїнських змаганнях у Києві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: