У Франківську відбулися змагання з тхеквондо серед дітей

05 грудня 21:00
Переглядів: 237
тхеквондо

У суботу, 3 грудня, в спортзалі ЗОШ №22 відбулися змагання з таеквондо серед початківців (білий/жовтий пояс) до 12 років на кубок спортивного клубу “Лідер”.

У змаганнях взяли участь 122 спортсмени СК “Лідер”. Кубок проходив за двома розділами таеквондо – формальні вправи “туль” і спаринг “масогі”.

Як повідомив керівник спортклубу Олег Соловей, у клубі займається понад 500 осіб, його вихованці регулярно показують високі спортивні результати на чемпіонатах, кубках світу та Європи.

У період 2015-2016 років СК “Лідер” був переможцем у командному заліку в таких змаганнях: Кубок ВСТ України місті Чернівці, Чемпіонат і Кубок Івано-Франківської області (ВСТ), чемпіонат ВСТ України, Ivano-Frankivsk open, відкритий кубок СК “Легіон”, відкритий кубок міста Тисмениця, Ukraine open cup міста Рівне. Окрім того на останьому Кубку світу, який проходив у жовтні в місті Будапешт (Угорщина), СК “Лідер”  посів 6-е загальнокомандне місце серед 240 клубів з 58 країн світу.

Загалом клуб виховав 5 чемпіонів світу, 10 чемпіонів Європи, одного заслуженого майстра спорту, п’ять майстрів спорту міжнародного класу та 12 майстрів спорту України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: