У гандбольному дербі сильніші "педагоги"

07 жовтня 22:56
Переглядів: 194
гандбол

У гандбольному дербі сильніші "педагоги"

Дебютант жіночої гандбольної Вищої ліги — Пед-Університет-Енерго у стінах рідного університету переміг свої землячок з Економ-Університету.

Вже у першому турі Вищої ліги у Тернополі зустрілися дві місцеві команди. Новачки ліги — Пед-Університет-Енерго з ТНПУ були номінальними господарями матчу проти суперниць з ТНЕУ — Економ-Університет. У міжсезоння склад досвідченої команди з економічного університету зазнав певних змін. Зокрема лідер та капітан команди Зоряна Ткач перебралася до стану Пед-Університет-Енерго. Окрім цього у складі дебютанта Вищої ліги виступають ще кілька екс-гандболісток Економ-Університету: Наталія Гурська, Ольга Брохун.

У першому матчі команда ТНПУ здолала опоненток з рахунком (37:27). Номінальні господарки розпочали першу гру сезону дуже активно, а на перерву вирушили за переваги у 8 очок (20:12). У складі Пед-Унівсеритет-Енерго перш за все виділялися Гурська і Ткач. Разом із ними гру впевнено проводила досвідчена Олена Пилипюк. Після перерви Економ-Університет забив п’ять поспіль м’ячів, але на більше підопічні Андрія Верцімаги не спромоглися. Господарки майданчика довели гру до закономірної перемоги, розпочавши дебютний сезон на мажорній ноті.

Наступного дня у спортзалі ТНПУ теж було "гаряче". Протягом першого тайму команди йшли на рівних. У складі Економ-Університет на перших ролях були Зоряна Жонца та Оксана Дзендзера. Вони, у більшій мірі, допомогли своїй команді піти на перерву у ролі лідера (15:16). Однак, після відпочинку ситуація на майданчику змінилася. Помилки номінальних гостей та атаки підопічних Ігоря Довбні дозволили "педагогам" святкувати загальну перемогу — (35:26).

Після першого туру Пед-Університет-Енерго разом із хмельницькою Хмельничанкою є лідерами Вищої ліги — в активі обох команд по 4 очки.

Жіноча Вища ліга. тернопіль, спортзал ТНПУ.

5-6 жовтня Пед-Університет-Енерго – Економ-Університет 37:27 (20:12)

Пед-Університет-Енерго – Економ-Університет 35: 26 (15:16)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: