"У "Говерли" є самоповага"

08 квітня 22:57
Переглядів: 302
Айнарс Багатскіс

Головний тренер Будівельника був як завжди гарний на прес-конференції після гри з Говерлою.

Михайло Анісімов, центровий Будівельника:

"Вітаю команду з перемогою. Не всі вийшло, що було задумувалось. Не дуже добре виглядали, але це піде на користь, струсоне - далі будемо грати по-іншому. Не виходило нічого ні в захисті, ні в нападі. Дуже багато помилок у всьому : починаючи від пік-н-ролів до підбирань, плюс напад. Щось сталося, напевно, з нами, хоча готувалися гідно. Чи не грали так, як повинні були ".

Айнарс Багатскіс, головний тренер Будівельника:

"Почнемо з кінця: за останніми двома тренувань здавалося, що для хлопців ігри плей-офф - це питання життя і смерті. У справжнісінькому сенсі була битва. Старалися з усіх, був настрій. Однак у таких випадках я люблю говорити, що настрій потрібно трохи збавляти за пару днів до матчу. Сьогодні настрій теж був, але ми його не контролювали. Ми вийшли з короною на голові, в той час як у команди, з якою ми грали, є самоповага. Вони нам дали гідний бій. Зараз очевидно: гріш ціна нашій перемозі в регулярці. Тим більше, успіхам у Єврокубку - це було дуже давно. Зараз всі думки мають бути про плей-офф. У кожного гравця. Якщо не найвища команда забирає у нас підбір, у захисті нас обходять як конуси. .. У нас було мало втрат - це нас і врятувало. Так, були поспішні кидки, але це не втрати. Нам потрібно зрозуміти, що є тільки сьогоднішнє - учорашнього немає. І майбутнього немає: деякі сьогодні думали про контракти, канікули, про що завгодно. Сьогодні ми грали як перша команда проти восьмої - в плей-офф такого немає. Якщо ми не зрозуміємо це, серія закінчиться плачевно ".

"Говерла - не найбільша команда, плюс всі гравці з кидком. Тому Анікієнко не грав. Сьогодні я так вирішив. У нього ще будуть ігри, щоб себе показати".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: