У Івано-Франківську пройде турнір з пляжного футболу та волейболу

17 серпня 09:46
Переглядів: 150
волейбол

Впродовж двох днів, 17-18 серпня, на іванофранківців очікують пристрасті пляжного сезону! У мікрорайоні Пасічна, на майданчику Спорткомплексу Академії НФК "Ураган", відбудеться турнір з пляжних видів спорту. Змагання з бічсокеру та волейболу пройдуть під патронатом міського голови і в боротьбі за нагороди згуртують компанії міста.

Головними організаторами виступають департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради та Народний футбольний клуб "Ураган". Координатори обіцяють багато цікавого - видовища на піску, спортивні атракції, а також розминка від запального "Альянсу"!

Змагання відбудуться за коловою системою. Урочисте відкриття змагань - 17 серпня, об 11:00 год., опісля урочистостей - поєдинки з пляжного футболу. А суботнього вікенду у боротьбу включаться волейболісти.

Нагадаємо, що прикарпатці отримали шанс познайомитися з пляжними видами спорту ще влітку 2016 року.  Тоді вперше відбувся обласний турнір з біч-сокеру, в якому дебютував "Ураган-ПНУ". Далі був Чемпіонат України з пляжного футболу, а саме - його фінальна частина, і до Івано-Франківська  приїхали найсильніші команди країни - "Євроформат" (чотиразовий чемпіон України), "Артур М'юзік"(чемпіон України 2013 р.), "Гріффін" (триразовий віце-чемпіон) та "Альтернатива"; представник Дніпра - "Вибір" (дворазовий чемпіон країни), а також "Миронівська птахофабрика" з Черкас.

А в  серпень 2016 р. - на піщаному майданчику СК відбувся фінальний етап Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок. Вкотре Івано-Франківську вдалося повернути змагання такого рівня на Західну Україну. За титул чемпіона позмагалося 20 жіночих та 22 чоловічі команди.

Весна 2017 р. (7 травня) знову прикувала погляди громадськості до спорткомплексу - з нагоди 355-річчя Івано-Франківська НФК "Ураган" спільно з міською владою представив першу в Україні унікальну багатофункціональну споруду, проект котрої передбачає арену з накриттям для ігрових видів спорту. Влітку - для матчів з пляжного футболу та волейболу на піску, а в холодну пору року - матчі з міні-футболу, волейболу та баскетболу на штучному покритті.

Першими арену випробували національні збірні України та Молдови із пляжного футболу, які в день відкриття провели товариський матч. А весною 2018 року національна збірна з пляжного футболу провела у столиці Прикарпаття навчально-тренувальний збір, в рамках якого провела показовий матч проти футзального "Урагану".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: