У Калуші провели легкоатлетичний турнір пам’яті Олексія Кобрина

04 березня 20:01
Переглядів: 256
легка атлетика

28 лютого та 1 березня в легкоатлетичному манежі Калуської ДЮСШ відбувся традиційний легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000 року народження і молодших пам’яті майстра спорту Олексія Кобрина.

У змаганнях взяли участь понад 200 юних спортсменів, які представляли команди з Коломиї, Івано-Франківська, Долини, Рожнятова, Калуша, Калуського району Івано-Франківської області та міста Зборів Тернопільської області.

Переважну більшість нагород турніру, який проводився з десяти легкоатлетичних видів, здобули вихованці ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради, з якими займаються тренери-викладачі Микола Богоносюк, Марта Ханенків, Людмила Мельник, Галина Строчук, Ігор Заремба та Микола Шевчук. Останній також працює тренером СДЮШОР Івано-Франківської крайової ради ФСТ "Україна".

Зокрема, представники команди міста Калуша вибороли повний комплект нагород у бігу на 600 м, де серед юнаків і дівчат відзначилися Тарас Шинкар і Вікторія Жильцова (1 місце), Владислав Цуркан і Христина Базюк (2 місце), Олександр Гонський і Вікторія Мазур (3 місце). Тарас Шинкар і Владислав Цуркан також посіли відповідно перше і друге місця в бігу на 1000 м, а з третім результатом подолав цю дистанцію Валентин Облядрук. Серед дівчат призерами змагань з бігу на 1000 м стали калуські легкоатлетки Вікторія Жильцова (2 місце) і Вікторія Винник (3 місце). Остання також посіла перше місце у бігу на 200 м, а слідом за нею фінішували Юлія Спасюк і Катерина Барнич. Серед юнаків переможцем забігу на 200 м став Валентин Облядрук, а Артур Журенок забезпечив собі друге місце.

У метанні молота не було рівних вихованцям тренера-викладача з легкоатлетичних метань Ігоря Заремби. У цьому виді спорту на найвищу сходинку п’єдесталу піднявся Вадим Хандій, друге місце дісталося Андрію Василашу, а третє – Владиславові Грушевському.

Відзначилися калуські юнаки та дівчата і в комбінованій естафеті 4х100 м, посівши друге місце. А у стрибках у висоту третє місце виборов представник команди міста Калуша Святослав Вітер, якого готував до цих змагань Віталій Дімітріаді, колишній вихованець уже, на жаль, покійного тренера-викладача ДЮСШ ФСК "Нафтохімік" Вадима Вінницького.

Всі переможці та призери легкоатлетичного турніру були відзначені грамотами і медалями, а юні спортсмени, котрі перемогли в бігу на 1000 м (коронній дистанції Олексія Кобрина), отримали в нагороду ще й пам’яті статуетки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: