У Калуші провели свято спорту

31 травня 22:15
Переглядів: 132
калуш

Таку назву мало спортивно-розважальне свято, що відбулося в Калуші з нагоди 576-річчя першої літописної згадки про місто. Організувало і провело його управління у справах сім'ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міськради.

Активну участь в цьому заході взяли тренери-викладачі та вихованці спортивних шкіл міста, викладачі фізичної культури міських загальноосвітніх шкіл та члени громадських спортивних організації. Перед початком змагань з легкоатлетичної естафети, шахів, гирьового спорту, армрестлінгу, дартсу, настільного тенісу, жиму штанги лежачи, перетягування линви та показових виступів спортсменів, до місця їх проведення на бульварі Незалежності пройшлися з усіма бажаючими у святковій колоні під музику зведеного духового оркестру учасники урочистої сесії Калуської міськради та гості міста.

Тут вони мали можливість побачити справжнє спортивне дійство за участю вихованців відділень практично усіх видів спорту, що культивуються в ДЮСШ «Сокіл», ДЮСШ управління освіти Калуської міськради та ФСК «Нафтохімік». А його організатори не поскупилися на нагороди і призи, які вручалися переможцям і призерам спортивних змагань і забав.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: