У Коломиї відбулися загальні збори ГО "Карпати"

02 липня 12:16
Переглядів: 229
Карпати Коломия

На стадіоні "Юність" в місті Коломия відбулися загальні збори громадської організації ФК "Карпати" (Коломия), на яких кожен вболівальник команди зможе стати її членом, а також буде поставлено питання про обрання керівних органів оновленої організації.

Присутні на зборах засновники клубу, представники команди та новоспечені члени громадської організації обговорювали шляхи виходу із ситуації, що склалася.

Одноголосно президентом ФК "Карпати" обрано Олександра Тарасюка, який погодився зайняти цю посаду в таку важку для клубу хвилину за умови, що всі присутні на загальних зборах докладуть зусиль для порятунку команди.

Важливо також і те, що загальні збори одноголосно вирішили затвердити членські внески, як одне із джерел наповнення бюджету клубу. Тепер кожен коломиянин, кожен прихильник гри мільйонів може долучитися до збереження великого футболу в Коломиї, вступивши до громадської організації "Карпати". Розмір членського внеску вирішено встановити диференційовану для того, щоб не створювати жодних майнових перепон на шляху бажаючих долучитися до хорошої справи (мінімальний розмір членського внеску - 10 грн. в місяць). Вже найближчим часом буде розроблено дизайн членського квитка, який отримає кожен член ГО "Карпати".

Також було прийнято рішення продовжувати розпочату практику збору благодійних внесків на домашніх матчах коломийської команди, що дозволить хоча б частково перекрити фінансові витрати на проведення ігор "Карпат". 

Всі присутні зійшлися на тому, що потрібно зробити все можливе, щоб зберегти футбол в Коломиї. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: