У "Козацьких розвагах" юні тернополяни були п’ятими

20 липня 10:55
Переглядів: 322
козацькі розваги

Фінал Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги» відбувся в Чернігові. Учасниками таких звитяг були 17 команд силачів-аматорів із різних куточків України. Як стверджують організатори - Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Міністерство молоді і спорту України, ці змагання стали справжнім святом величі духу і здоров’я.

Як повідомляє офіційний Інтернет-сайт Всеукраїнської мережі центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», мешканці та гості Чернігова отримали можливість насолодитися неповторною атмосферою стилізованих та традиційних змагів силачів. Учасники визначали найкращих у таких конкурсах як «Чумаки», «Колода», «Каменярі», «Козацька вдача», «Чобіток» і «Козацька засіка».

Тож, за підсумком двох днів боротьби з гандикапом у 7 балів і загальною сумою у 151 очко перемогу святкувала команда зі Львівщини. Срібними призерами, набравши 144 бали, стали козаки з Харківщини. Третє місце зайняли представники Волинської області.

Команда від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у складі Олександра Коляденка та Андрія Безвушка посіла п’яте місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: