У Кременці стартував 24-й традиційний міжнародний турнір з футзалу серед ветеранів

21 березня 19:21
Переглядів: 190
Футзал

18 березня у місті Кременці на Тернопільщині, у приміщенні спортивної зали Кременецької педагогічної академії ім.Тараса Шевченка, стартував 24-ий традиційний міжнародний турнір з футзалу серед ветеранів, присвячений пам’яті Заслуженого журналіста України Михайла Баліцького.

На турнір приїхали команди з України та Республіки Польщі. А саме: команди з мініфутболу м.Кременця, Дубно, Славути, Тернополя, Києва, Чорнобая (Черкаська область), Монастириська (Тернопільська область), Любліна (Республіка Польща), Томашова-Любельського (Республіка Польща). Про це йдеться на сайті Кременецької міської ради.

На відкритті змагань до усіх гостей та учасників звернувся міський голова Олексій Ковальчук, який привітав усіх гостей дійства та побажав учасникам перемог та вдалих ігор. Також на турнір завітали: заступник голови Тернопільської державної адміністрації Юрій Юрик, воєвода м.Любліна Пшемислав Чарнек, бургомістр м.Томашова Любельського Войцех Жуковські, голова районної ради Володимир Стефанський, голова Кременецької районної федерації футболу Віктор Корташов та редактор районної газети "Діалог"  Вікторія Іваницька.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: