У Криму злякалися ФІФА і вже не поспішають виступати у футбольному чемпіонаті окупантів

08 червня 00:07
Переглядів: 1150
таврія - карпати

РФС не прийняв до свого складу федерації Криму і Севастополя

Рішення про прийняття Республіканської федерації футболу Криму та регіональної Федерація футболу міста Севастополя до складу Російського футбольного союзу (РФС) було відкладено на пізніший термін на конференції РФС, повідомляє російська агенція ИТАР-ТАСС.

Сьогодні на конференції РФС могло бути ухвалене рішення про прийняття до складу організацій футбольних федерацій Криму і Севастополя. Проте це питання було відкладене, після прохання президента  клубу "Севастополь" Олександра Красильникова через реакцію на процес з боку ФІФА, яку підтримав і УЄФА.

"На конференції одноголосно було прийнято рішення про перенесення розгляду цього питання на пізніший термін", - заявив журналістам президент РФС Микола Толстих.

На конференції радник президента РФС з правових питань Денис Рогачов зачитав лист, в якому ФІФА застерігає РФС від ініціативи приєднання кримських федерацій до російській структурі.

"Вчора в РФС надійшов лист з ФІФА, підтримане УЄФА, - сказав Рогачов. - Дана інформація не впливає на рішення, а носить рекомендаційний характер. Оцінивши даний лист і всі можливі варіанти, дві кримські федерації подали нові заяви".

"Керуючись виключно інтересами російського футболу, регіональна Федерація футболу міста Севастополя і Республіканська федерація футболу Криму просять перенести розгляд питання про включення до РФС на пізніший термін", - сказав Красильников.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: