У Лізі Чемпіонів-18/19 "Динамо" стартує матчем з чемпіоном Румунії

24 серпня 15:05
Переглядів: 81
Водне поло

Європейська ліга плавання (LEN) сьогодні, 23-го серпня, затвердила розклад матчів першого кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів з водного поло сезону-2018/2019 серед чоловічих команд – головного та найпрестижнішого змагання континентального рівня для клубних команд Старого Світу, серед учасників якого й чинний чемпіон України львівське «Динамо».

Нагадаємо, за результатами жеребкування, що відбулося у минулий четвер, 9-го серпня, в Глазго (Шотландія), львівське «Динамо» гратиме у групі «А», де суперниками «біло-синіх» будуть наступні команди: BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія), Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія), Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція), ВК «Тбілісі» (Грузія) та Enka Sport (Стамбул, Туреччина). Матчі турніру групи «А» відбудуться упродовж 13-го – 16-го вересня нинішнього року в румунському місті Брашов.

А у французькому Страсбургу у період з 14-е по 16-е вересня вияснятимуть стосунки команди групи «В», в яку увійшли: CN TERRASSA (Террасса, Іспанія), PVK Jadran Carine (Херцег-Нові, Чорногорія), AZC ALPHEN (Альфен-ан-ден-Рійн, Нідерланди), Team STRASBOURG (Страсбург, Франція) та VALLETTA (Валлетта, Мальта).

Також нагадаємо, що згідно з Регламентом проведення Ліги Чемпіонів сезону-2018/2019, за результатами матчів в одне коло по чотири кращих колективи з кожної групи вийдуть у наступний, другий кваліфікаційний раунд змагань, де до них приєднаються ще вісім команд, а саме: VK Jadran (Спліт, Хорватія), Astralpool CN (Сабадель, Іспанія), OSC POSTDAM (Потсдам, Німеччина), VOULIAGMENI NC (Вулягмені, Греція), FTC Telekom (Будапешт, Угорщина), AN BRESCIA (Брешія, Італія), CSM DiGi (Орадя, Румунія) та «Синтез» (Казань, Росія). Додамо, що матчі другого кваліфікаційного раунду пройдуть у період з 28-го по 30-е вересня нинішнього року.

Водне поло. Чоловіки. Ліга Чемпіонів-2018/2019. Перший кваліфікаційний раунд

ГРУПА «А». 13 – 16 вересня. Брашов (Румунія)

КОМАНДИ – УЧАСНИКИ

BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія)

Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія)

«Динамо» (Львів, Україна)

Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція)

ВК «Тбілісі» (Грузія)

Enka Sport (Стамбул, Туреччина)

Делегат LEN – Mr Perisic (Сербія)

Судді: Mr Buch (Іспанія), Mr Paris (Хорватія), Mr Achliadotis (Греція), Mr Galkin (Росія), Mr Haentshell (Німеччина), Mr Stephanovic (Сербія)

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

День перший. 13 вересня (четвер)

Перший тур

18:00. Enka Sport (Стамбул, Туреччина) – Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція)

19:30. BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія) – ВК «Тбілісі» (Грузія)

21:00. Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія) – «Динамо» (Львів, Україна)

День другий. 14 вересня (п’ятниця)

Другий тур

10:30. ВК «Тбілісі» (Грузія) – «Динамо» (Львів, Україна)

12:00. BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія) – Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція)

13:30. Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія) – Enka Sport (Стамбул, Туреччина)

Третій тур

18:00. BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія) – «Динамо» (Львів, Україна)

19:30. Enka Sport (Стамбул, Туреччина) – ВК «Тбілісі» (Грузія)

21:00. Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія) – Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція)

День третій. 15 вересня (субота)

Четвертий тур

18:00. Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція) – «Динамо» (Львів, Україна)

19:30. BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія) – Enka Sport (Стамбул, Туреччина)

21:00. Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія) – ВК «Тбілісі» (Грузія)

День четвертий. 16 вересня (неділя)

П’ятий тур 

10:30. Enka Sport (Стамбул, Туреччина) – «Динамо» (Львів, Україна)

12:00. Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія) – BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія)

13:30. ВК «Тбілісі» (Грузія) – Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція)

ГРУПА «В». 14 – 16 вересня. Страсбург (Франція)

КОМАНДИ – УЧАСНИКИ

CN TERRASSA (Террасса, Іспанія)

PVK Jadran Carine (Херцег-Нові, Чорногорія)

AZC ALPHEN (Альфен-ан-ден-Рійн, Нідерланди)

Team STRASBOURG (Страсбург, Франція)

VALLETTA (Валлетта, Мальта)

Делегат LEN – Mr Schwartz (Ізраїль)

Судді: Mr Castagnola (Італія), Mr Kun (Угорщина), Mr Stavridis (Греція), Mr Castrilli (Швейцарія)

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

День перший. 14 вересня (п’ятниця)

Перший тур

10:30. CN TERRASSA (Террасса, Іспанія) – AZC ALPHEN (Альфен-ан-ден-Рійн, Нідерланди)

12:15. Team STRASBOURG (Страсбург, Франція) – VALLETTA (Валлетта, Мальта)

Другий тур

19:15. VALLETTA (Валлетта, Мальта) – PVK Jadran Carine (Херцег-Нові, Чорногорія)

21:00. Team STRASBOURG (Страсбург, Франція) – AZC ALPHEN (Альфен-ан-ден-Рійн, Нідерланди)

День другий. 15 вересня (субота)

Третій тур

10:30. PVK Jadran Carine (Херцег-Нові, Чорногорія) – CN TERRASSA (Террасса, Іспанія)

12:15. AZC ALPHEN (Альфен-ан-ден-Рійн, Нідерланди) – VALLETTA (Валлетта, Мальта)

Четвертий тур

19:15. AZC ALPHEN (Альфен-ан-ден-Рійн, Нідерланди) – PVK Jadran Carine (Херцег-Нові, Чорногорія)

21:00. Team STRASBOURG (Страсбург, Франція) – CN TERRASSA (Террасса, Іспанія)

День третій. 16 вересня (неділя)

 

П’ятий тур 

10:30. VALLETTA (Валлетта, Мальта) – CN TERRASSA (Террасса, Іспанія)

12:15. Team STRASBOURG (Страсбург, Франція) – PVK Jadran Carine (Херцег-Нові, Чорногорія)

ВК «Динамо»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: