У ЛУФК прощалися з чемпіонами

02 червня 21:21
Переглядів: 350
Львівське училище фізичної культури

У п’ятницю, 30 травня ц.р., на спортивному майданчику Львівського училища фізичної культури було по-святковому гамірно та урочисто.

Представники влади, спортивної громадськості Львівщини, увесь учнівський і педагогічний колективи та батьки зібралися на святкову лінійку з нагоди закінчення навчального року. І, звичайно, що в центрі уваги на  святі перебували учні одинадцятих класів, для яких це було прощання зі школою. А серед них уже відомі імена в українському спорті, члени збірних команд України, переможці та призери всеукраїнських та міжнародних чемпіонатів і кубків  боксер Роберт Мартон, велосипедисти Софія Кузнєцова, Віталій Підківка, Віктор Біляк, представниці вільної боротьби Оксана Лівач, Ірина Остапук, Христина Береза, Роман Ашарін, легкоатлети Сніжана Долинчук, Ірина Племянник, гандболістки Марія Гладун, Вікторія Вітковська, Марія Шендерук, Наталя Біда, дзюдоїст Олег Овчаренко та чимало інших. Право внести Державний прапор України було надано майстру спорту міжнародного класу Ігорю Кізимі.

З вітальними словами до колективу  училища , яке за підсумками роботи у 2013 році визнано кращим в Україні, звернулися директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністраціїОлександра Небожук, начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Роман Шиманський, директор школи вищої спортивної майстерності Петро Климчук, уславлена випускниця училища, член збірної команди України з вільної боротьби  Юлія Благіня та ін.

Головна освітянка Львівщини п. О.Небожук вручила почесні відзнаки кращим спортсменам училища: чемпіонці світу та Європи з боротьби Оксані Лівач, бронзовій призерці молодіжного чемпіонату світу з боксу Вікторії Вірт, чотириразовому чемпіону Європи зі стрільби ІгоруКізимі. Не залишився поза увагою і тренер багатьох чемпіонок, заслужений тренер України з боротьби Олег Сазонов.

 Напутні слова до випускників промовляли також  директор училища, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України  Степан Родак, класний керівник 11-а класу Любов Качкевич, вчитель зі спорту Тарас Павліш, мама випускника Наталія Шумейчук.

Отець Любомир з церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці благословив випускників на світлу дорогу майбуття.

Теплі оплески на урочистій лінійці звучали й на честь випускника відділення кульової стрільби Степана Леуса, який отримав відзнаку учнівсько-студентського парламенту «За патріотизм і активну громадянську позицію» за створення  документальних фільмів “Революція. Майдан” та “Небесна Сотня.” Фільми одинадцятикласника отримали найбільше відгуків серед учнів, студентів, працівників училища, а також інтернет-користувачів.

А ще звучали шкільний дзвоник, щира пісня у виконанні дівчат-одинадцятикласниць, звуки ніжного вальсу, під які танцювали випускники, педагоги та гості свята.

Урочиста церемонія завершилася проходом усіх випускників під вишитими рушниками, які в руках тримали їхні батьки.

Отож, у добру путь,  дорогі випускники Львівського училища фізичної культури!  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: