У львівському "Палаці спорту" збудують два басейни і тенісні корти на даху

12 квітня 21:25
Переглядів: 450
палац

У другій половині 2018 року розпочнеться реконструкція палацу спорту «Україна», що на вул. Мельника, 18. Тут, з-поміж іншого, планують збудувати два басейни та шість тенісних кортів на даху.

Виконавчий комітет Львівської міськради 30 березня видав містобудівні умови і обмеження ТзОВ «Палац спорту «Україна» на розробку проекту реконструкції будівлі. Відповідно до зонінгу території Франківського району Львова, функціональне призначення цієї земельної ділянки площею 1,1 га – зона культурних та спортивних установ.

У офіційному прес-релізі, який ТзОВ «Палац спорту «Україна» підготувало на прохання ZAXID.NET, сказано, що на вул. Мельника, 18 збудують «сучасний центр для здорового дозвілля львів’ян».

У проекті комплексу передбачено поле для міні-футболу, зали спортивних та дитячих секцій (танці, бойові мистецтва та ін.). Також тут працюватимуть класи дошкільного дитячого розвитку. Окрім того, на території спорткомплексу збудують два басейни для дорослих та дітей. Наразі проекти басейнів ще не готові, відтак їхні параметри не уточнили.

У межах реконструкції також планують перебудувати шість тенісних кортів, які розташовані позаду центральної будівлі «Палацу спорту». Як зазначив у коментарі заступник директора «Палацу спорту «Україна» з розвитку Тарас Ящишин, на місці, де зараз розташовані тенісні корти, збудують нову частину спорткомплексу, а самі корти перенесуть на дах будівлі та адаптують їх для різних погодних умов.

«Проектом передбачено, що вони будуть виноситися на 2-3 поверх. Ми передбачаємо там розбірний каркас, і можна буде корти накрити спеціальним брезентом, що дозволить використовувати їх у погану погоду», - розповів він.

У прес-релізі «Палацу спорту» уточняється, що ця реконструкція буде здійснюватися відповідно до рекомендацій Федерації тенісу України:

«Нові корти відповідатимуть найсучаснішим стандартам: матимуть спеціальне покриття, що дозволить проводити міжнародні турніри впродовж року, а також виховувати спортсменів міжнародного класу».

Проект реконструкції також передбачає спорудження підземного паркінгу та облаштування громадського простору на території спорткомплексу.

За словами Тараса Ящишина, реконструкція спорткомплексу стартує у другій половині 2018 року.

«Зараз готуються дозвільні документи, погодження проектної документації, робочий проект», - додав він.

Додамо, що «Палацу спорту Україна» був збудований у 1986 році. До 2016 року він перебував у державній власності, а його власником було «Об’єднання профспілок Львівщини». Згодом спорткомплекс приватизувало ТзОВ «Палац спорту Україна». Після цього прокуратура Львівської області порушила справу щодо незаконності передачі комплексу новоствореному ТзОВ, і через суд намагалась витребувати спорткомплекс з приватних рук. Як уточнили у прес-службі обласної прокуратури, прокуратура програла цю справу, а апеляцію вирішила не подавати.

Сьогодні частину приміщень спорткомплексу здають в оренду під спортивні та виставкові зали, магазини. Тут також є великий зал, де проводять виставки та концерти. Як зазначив Тарас Ящишин, з частиною орендарів «Палац спорту» буде продовждувати співпрацю після реконструкції, натомість виставковий зал перетворять у зону дитячого дозвілля та спорту.

Згідно даних Youcontrol, засновником ТзОВ «Палац спорту Україна» є ТзОВ «Спортивно-оздоровчий центр «Україна-Китай», а директором - Богдан Ломага, що керує спорткомплексом з 1988 року. Засновником ТзОВ «Спортивно-оздоровчий центр «Україна-Китай» є Богдан Яцишен, що водночас керує кількома львівськими будівельними компаніями, зокрема, Avalon, яка з-поміж іншого, будуватиме найбільший у Львові готель. Власником компанії Avalon є львівський бізнесмен і депутат міської ради Григорій Козловський. Йому належать готелі «Гранд Готель» та «Святослав», а також низка популярних львівських ресторанів.

Нагадаємо, що у Львові збираються реконструювати відкритий басейн «Динамо», що на вул. Стуса, 4. Тут передбачено провести реконструкцію чаш басейнів, трибун та облаштування парковки для 38 машин.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: