У львівському парку пройшли відкриті змагання з велотуризму

27 лютого 13:20
Переглядів: 145
Велоспорт

В останню неділю зими, 26 лютого, в парку ім. І. Франка пройшли відкриті змагання з велосипедного туризму «Snow bike – 2017». Участь у змаганнях взяли близько 100 велосипедистів різного віку.

Велосипедисти змагалися на двох трасах – долали перешкоди на 200-метровій (тріал) та їздили на швидкість по кілометровій доріжці (велокрос).

За словами співорганізатора події, керівника Клубу велосипедного туризму Олександра М'якушка, такі змагання проводяться уже 15 років. «Ми їх проводимо традиційно в останню неділю зими. У попередні роки це були виключно спортивні змагання, але оскільки у Львові все більше людей користуються велосипедами, то цього року ми вирішили допустити на змагання ширше коло людей», – пояснив Олександр М'якуш.

Учасників поділили на кілька вікових категорій – до 11 років; 12-13 років; 14-15 років; 16-19 років; 20 і старше, а також окремо змагалися дівчата.

«Переможці отримали призи від веломагазинів – запчастини та деталі. Також від двох магазинів переможці отримали сертифікати на товар», – додав керівник Клубу велосипедного туризму.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: