У Львові бізнес побудує спорт комплекс до Євробаскету-2015

08 грудня 14:54
Переглядів: 159
євробаскет

До Євробаскету-2015 за гроші приватного капіталу буде побудовано п'ять спортивних комплексів у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі та Львові.

Про це під час брифінгу на відкритті "Льодового палацу" в Білій Церкві заявив міністр інфраструктури України Борис Колесніков, передає кореспондент РБК-Україна.

"Універсальні арени будуть побудовані до Чемпіонату з баскетболу 2015 р. з баскетбольної та хокейної складової в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Львові та Донецьку", - заявив міністр.

На уточнююче запитання, яка передбачувана вартість арен, він зазначив: "ті арени, які я назвав - приватні. Держава робить тільки сучасну модернізацію Льодового палацу ... Чим більше місць, тим дорожче коштує ... (будівництво). Ви можете побудувати шеститисячник за 30 млн дол, десятітисячнік вже обійдеться, якщо пропорційно вважати, в 45-50 млн дол Якщо говорити про спорткомплексах, які можуть вміщати 16-20 тис., то це все індивідуальні проекти. Тут складно говорити про якусь усередненої вартості ", - зазначив Колесніков.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: