"У Львові має зявитись баскетбольна арена"

19 грудня 12:39
Переглядів: 185
Волков

Під час засідання Ради ФБУ було затверджено створення місцевого організаційного комітету Євробаскет-2015, затверджено кандидатуру екс-директора турніру Євро-2012 в Україні Маркіяна Лубківського на посаду керівника оргкомітету. Президенту Федерації баскетболу України Олександру Волкову доручено провести переговори з Маркіяном Лубківським та ФІБА-Європа.  

Олександр Волков повідомив, що за приватні кошти будуватимуть арену в Києві на 18000 місць на базі проекту каунаського Палацу спорту, спорткомплекси на 6000 місць мають з’явитися в Дніпропетровську, Одесі та Львові, в Донецьку зведуть арену на 8000 місць.

Президент Федерації баскетболу України Олександр Волков: 

«Чоловіча та жіноча збірні України виконали завдання – вийшли до фінальної частини чемпіонатів Європи. Особливо радісний результат жіночої команди, адже в фіналі грають лише 16 збірних, крім того, наші дівчати мали дуже складну відбіркову групу. Дуже багато також було зроблено для підготовки кадетських, юніорських та молодіжних збірних України. Ми заклали хороший фундамент на наступний рік. З початку року почнемо активно працювати над організацією Євробаскету-2015, у цьому питанні вже напрацьовано серйозну базу, яка дасть змогу вдало працювати в наступному році.

Вже повністю готовий проект арени в Києві, яка прийматиме чвертьфінали, півфінали та фінал, є земля, комунікації. Будівництво розпочнеться в березні. Доводяться проекти арен у Дніпропетровську, Одесі та у Львові, в завершальній фазі проект спорткомплексу в Донецьку. Наприкінці цього року чи на початку наступного відбудеться засідання оргкомітету, де всі побачать проекти палаців спорту. Ми маємо надію, що всі фахівці, котрі були задіяні в місцевому оргкомітеті Євро-2012 працюватимуть над організацією Євробаскету-2015, очолюватиме оргкомітет Маркіян Лубківський, котрий має величезний досвід і знання.

Кадетський чемпіонат Європи в Києві влітку 2013 року буде для нас своєрідним тренуванням перед Євробаскетом-2015. Ми маємо забезпечити 16 команд транспортом, готелями, залами. Це буде маленький тест на те, як Україна може приймати міжнародні змагання. Я впевнений, що Україна впорається з цим якнайкраще. Всі знають, що коли ми беремось за щось, то проводимо це на найвищому рівні».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: